torba dla mamy i termoopakowanie

20 ZESTAWÓW Torba dla mamy i termoopakowanie

Posted by

Do wygrania na blogosferze jest nie jeden zestaw a aż 20!

Mam nadzieję, iż nie muszę przedstawiać marki Canpol babies, myślę, że większości jest znana. To właśnie z blogosfery Canpol babies mam okazję organizować konkursy dla czytelników mojego bloga oraz testować produkty i wystawiać opinię na blogu. Już kilka razy miałam okazję organizować konkursy oraz testować produkty. W tym miesiącu (maj) blogosfera oferuje 20 ZESTAWÓW torba dla mamy i termoopakowanie. Idealny zestaw na wiosnę i lato! 

torba dla mamy i termoopakowanie

torba dla mamy i termoopakowanie

 

Zgłoś się!

Uznałam, że nie ma co czekać na ostatnią chwilę i zgłosiłam mój blog do blogosfery Canpol z nadzieją na możliwość testowania oraz organizowania konkursu dla czytelników bloga BlogMama.pl
Jestem pełna nadziei, iż już niebawem pojawi się wpis z tak uroczym zestawem od blogosfery. Chciałabym bardzo dostać się do testowania i dzielić się moją opinią z innymi mamami. Uwielbiam testować wszelkie dziecięce nowości i patrzeć na zadowolone dzieciaczki.

Z takim zestawem spacery TO PRAWDZIWA PRZYJEMNOŚĆ!

W tym miesiącu bardzo bym chciała dostać się do testów, ponieważ mama też uwielbia prezenty i piękne rzeczy od Canpol. A taka torba dla mamy, byłaby idealna na spacery jak i rodzinny wyjazd. W końcu i mamie należy się coś od życia, choć nowa torba i krótki spacerek! 😉

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do zgłaszania się do blogosfery Canpol babies. 

Jeśli jesteś blogującą mamą zgłoś się już dziś! Nie czekaj!

Ilość jest ograniczona, ale i tak jest tego sporo, ponieważ wygrywa aż 20 osób!!! Wejdź na stronę Canpol i sprawdź!

Blogosfera to miejsce, w którym blogujące mamy otrzymują produkty do testowania lub organizacji konkursów na swoich blogach.

Zgłaszać się można do 31 maja, po 31 maja zostanie wybranych 10 testerek oraz 10 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po zestawie do swojego konkursu. Ja już się cieszę na możliwość testów i organizacji konkursów.

A TY chciałabyś mieć możliwość testowania? Jeśli tak, możesz się zgłosić do blogosfery, bądź czekać na konkurs na moim blogu! 

Pssst. A jeśli nie prowadzisz bloga, to nie musisz się martwić. Na stronie Canpol babies również są organizowane nabory do testów produktów. Co prawda zestaw jest inny ale równie ładny i praktyczny. Zestaw zawiera różne akcesoria dziecięce, w tym miesiącu jest to mata edukacyjna. Jeśli chcesz sprawdzić co takiego można otrzymać do testów oraz co należy zrobić by takowy zestaw otrzymać, wejdź na stronę Canpol i dowiedź się więcej potrzebnych informacji.

Polecam oba warianty testów, sprawdziłam i w obu przypadkach się sprawdza. Jeśli masz wątpliwości zapraszam Cię do moich niektórych wygranych z blogosfery.