zestaw_canpol_z_torba_termoizolacyjna

30 Zestawów z termoizolacyjną torbą spacerową

Posted by

Na blogosferze Canpol babies do wygrania zestawy Z TERMOIZOLACYJNĄ TORBĄ SPACEROWĄ

Zgłosiłam mój blog BlogMama.pl do Blogosfery Canpol babies, z nadzieją na możliwość testowania produktów oraz organizowania konkursów dla czytelników bloga.
Jestem pełna nadziei, iż już niebawem pojawi się konkurs z pięknym i praktycznym zestawem do wygrania od Blogosfery. Jeśli nie dostałabym się do organizacji konkursu to chciałabym bardzo dostać się do testowania produktów i dzielić się moją opinią z innymi mamami. Uwielbiam testować wszelkie nowości. 😉

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do zgłaszania się do blogosfery Canpol.

Jeśli jesteś blogującą mamą zgłoś się już dziś! Nie czekaj! Ilość zestawów Z TERMOIZOLACYJNĄ TORBĄ SPACEROWĄ dla maluszków i ich rodziców jest ograniczona, ale i tak jest tego sporo, ponieważ wygrywa aż 30 osób!!! Wejdź na stronę Canpol i sprawdź! 😉Blogosfera to miejsce, w którym blogujące mamy otrzymują produkty do testowania lub organizacji konkursów na swoich blogach.

Zgłaszać się można do 31 maja. Po 31 maja zostanie wybranych 15 testerek oraz 15 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po zestawie z termoizolacyjną torbą spacerową do swojego konkursu. Ja już się cieszę na możliwość zorganizowania konkursu na moim blogu.

W zestawie znajduje się:

  • Butelka szerokootworowa antykolkowa EasyStart „Kolorowe zwierzęta” 120 ml Jest to przejrzysta butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna – spełnia najwyższe normy jakości. Posiada szeroki otwór i czytelną skalę umożliwiają szybkie, wygodne i precyzyjne przygotowanie odpowiedniej porcji pokarmu. A kolorowe nadruki zwierzątek przyciągają uwagę i  zachęcają malucha do jedzenia.

butelka_canpol_120_ml

  • Butelka szerokootworowa antykolkowa EasyStart „Kolorowe zwierzęta” 300 ml Jest to przezroczysta butelka wykonana z polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna – spełnia najwyższe normy jakości. Posiada szeroki otwór i czytelną skalę umożliwiają szybkie, wygodne i precyzyjne przygotowanie odpowiedniej porcji pokarmu.

butelka_canpol_300_ml

  • Termoizolacyjna torba spacerowa. Niewielki rozmiar, praktyczne kieszenie i właściwości termoizolacyjne sprawiają, że torba Canpol babies łączy funkcjonalność damskiej torebki z zaletami termoopakowania na butelkę. Zapewne sprawdzi się na spacerze jak i podczas podróży.

torba_termoizolacyjna_canpol

Ja ucieszyłabym się baaardzoo z takiego zestawu, a najbardziej z torby termoizolacyjnej, którą zabierałabym na spacery jak i w podróż. A TY Chciałabyś mieć możliwość testowania takiego zestawu? Jeśli tak, możesz się zgłosić do blogosfery, bądź czekać na konkurs na moim blogu! 😉 

Pssst. A jeśli nie prowadzisz bloga, to nie musisz się martwić, gdyż na stronie Canpol również są organizowane nabory do testów produktów. Co prawda zestaw jest inny ale równie ładny i praktyczny. Zestaw zawiera produkty do pielęgnacji niemowląt. Jeśli chcesz sprawdzić co takiego można otrzymać do testów, wejdź na stronę Canpol i dowiedź się więcej potrzebnych informacji.

Ja z mojej strony mogę tylko zachęcić Cię do brania udziału, jak i polecić produkty Canpol babies, które są bardzo dobre jakościowo a także sprawdzają się doskonale podczas codziennego używania.;-) Sama mam sporo produktów od Canpol, więc wiem co piszę… ;-p

Zgłoś się już dziś! Nie czekaj!

POWODZENIA! 😉