Artykuły dziecięce Canpol

Artykuły dziecięce – zestaw JUNGLE

Posted by

Testowane artykuły dziecięce od Canpol Babies.

Jakiś miesiąc temu otrzymaliśmy nasze artykuły dziecięce od Canpol babies. Był to zestaw JUNGLE z blogosfery Canpol. Kto obserwuje blog BlogMama.pl to wie, że zazwyczaj dostaję się do organizacji konkursów z blogosfery. Tym razem udało się dostać do testów. Zestaw bardzo fajny, gdyż zawiera zabawkę – maskotkę Lemurka. A jak wiadomo, dzieci uwielbiają zabawę i zabawki.

Artykuły dziecięce od Canpol babies – co zawiera otrzymany zestaw do testów.

Zestaw zawiera dwie butelki; dużą i małą, kubek 360° oraz maskotkę- miękka zabawka z dzwoneczkiem. Zacznę od zabawki – przytulanki śpiącego lemura, która wygląda bardzo sympatycznie i przytulnie.

Artykuły dziecięce Canpol

Artykuły dziecięce Canpol

Przytulanka została wykonana z miłych w dotyku materiałów o różnorodnej strukturze. Jak dotkniemy nóżki to szeleści. Dzięki swojemu kształtowi jest łatwa do trzymania w małych rączkach. A długie nogi, rączki oraz ogonek łatwo jest złapać w małe rączki. Posiada elemnty szeleszczące oraz dzwoneczek. Długie kończyny zabawki dają możliwość dowolnego wiązania, na przykład przy łóżku czy też w wózku. Proponowany wiek to od pierwszych dni życia dziecka do nawet wieku przedszkolnego. U mnie bawi się nim zarówno 3letni Piotruś jak i dwuletni Hubercik. Piotruś chętnie zabiera lemurka ze sobą do spania.

Przejdźmy teraz do kubeczka 360°. Kubek wygląda bardzo ciekawie i zachęca do picia. Wygląda ładnie do tego ma obrazek z lemurkiem. Sama chętnie piłabym z takiego kubeczka z ciekawym nadrukiem.

Kubek 360° stworzony jest dla dzieci rozpoczynających naukę samodzielnego picia bez rozlewania. Ustnik umożliwia picie z dowolnego miejsca wokół krawędzi kubka. Wygodne uchwyty ułatwiają chwytanie i samodzielne trzymanie kubka w malutkich rączkach. Jest lekki i wygodny. Łatwo się go czyści, gdyż wszystkie części się odkręca i rozłącza. Można go myć również w zmywarce, jak i używac w mikrofali. Dla dzieci od szóstego miesiąca życia. Pojemność to 270 ml, więc spory.

Butelka szerokootworowa antykolkowa EasyStart 240 ml oraz 120 ml JUNGLE.  Jest to najnowsza, super butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna.

Posiada zawór antykolkowy, co umożliwia bezproblemowe odpowietrzanie smoczka, co tym samym zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki niemowlęcej. Kształt smoczka przypomina pierś mamy, co ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką. Butelka ma szeroki otwór umożliwiający dokładne mycie, oraz wyraźną miarkę, pozwalającą na łatwe i dokładne przygotowanie mleczka. Butelki mała jak i duża są standardowo wyposażone w antykolkowy smoczek silikonowy o wolnym przepływie.

Ten zestaw to nie nasze pierwsze artykuły dziecięce od Canpol Babies, używamy ich już od ponad 3 lat. Na blogu możecie wyszukać więcej wpisów z artykułami od Canpol, na przykład wpis Nasze comiesięczne produkty od Canpol Babies