blogosfera 30 ZESTAWÓW HELLO LITTLE

Blogosfera- 30 ZESTAWÓW HELLO LITTLE

Posted by

Do wygrania na blogosferze jest nie jeden zestaw a aż 30!

Mam nadzieję, iż nie muszę przedstawiać marki Canpol babies, myślę, że większości jest znana. To właśnie z blogosfery Canpol babies mam okazję organizować konkursy dla czytelników mojego bloga oraz testować produkty i wystawiać opinię na blogu. Już kilka razy miałam okazję organizować konkursy oraz testować produkty. W tym miesiącu (marzec) blogosfera oferuje 30 ZESTAWÓW HELLO LITTLE

Blogosfera Canpol Babies -Co można wygrać?

W tym miesiącu są zestawy z talerzykami, śliniaczkami, kubeczkami.

blogosfera 30 ZESTAWÓW HELLO LITTLE

Zgłoś się!

Uznałam, że nie ma co czekać na ostatnią chwilę i zgłosiłam mój blog do blogosfery Canpol z nadzieją na możliwość testowania oraz organizowania konkursu dla czytelników bloga BlogMama.pl
Jestem pełna nadziei, iż już niebawem pojawi się konkurs z pięknym i praktycznym zestawem do wygrania od Blogosfery. Jeśli nie dostałabym się do organizacji konkursu to chciałabym bardzo dostać się do testowania i dzielić się moją opinią z innymi mamami. Uwielbiam testować wszelkie dziecięce nowości i patrzeć na zadowolone dzieciaczki.

Z takim zestawem obiadek musi smakować znacznie lepiej!

W tym miesiącu bardzo bym chciała dostać się do testów, ponieważ mój młodszy synek jest wielkim fanem wszelkich misiów.

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do zgłaszania się do blogosfery Canpol babies. 

Jeśli jesteś blogującą mamą zgłoś się już dziś! Nie czekaj!

Ilość jest ograniczona, ale i tak jest tego sporo, ponieważ wygrywa aż 30 osób!!! Wejdź na stronę Canpol i sprawdź!

Blogosfera to miejsce, w którym blogujące mamy otrzymują produkty do testowania lub organizacji konkursów na swoich blogach.

Zgłaszać się można do 31 marca, po 31 marca zostanie wybranych 15 testerek oraz 15 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po zestawie do swojego konkursu. Ja już się cieszę na możliwość zorganizowania konkursu na moim blogu. Uwielbiam wręczać prezenty, gdyż wiem, że uszczęśliwią one jakiegoś malucha.

W tym miesiącu to i mama będzie zadowolona z takiego zastawu, ponieważ dziecko chętnie zje posiłek z takiej pięknej miseczki.

Ja i moje dzieciaczki bardzo ucieszylibyśmy się z takiego pięknego zestawu. A TY chciałabyś mieć możliwość testowania? Jeśli tak, możesz się zgłosić do blogosfery, bądź czekać na konkurs na moim blogu! 

Pssst. A jeśli nie prowadzisz bloga, to nie musisz się martwić. Na stronie Canpol babies również są organizowane nabory do testów produktów. Co prawda zestaw jest inny ale równie ładny i praktyczny. Zestaw zawiera torbę na spacer oraz różne akcesoria. Jeśli chcesz sprawdzić co takiego można otrzymać do testów oraz co należy zrobić by takowy zestaw otrzymać, wejdź na stronę Canpol i dowiedź się więcej potrzebnych informacji.

Polecam oba warianty testów, sprawdziłam i w obu przypadkach się sprawdza. Jeśli masz wątpliwości zapraszam Cię do moich niektórych wygranych z blogosfery.

Życzę powodzenia!!!