Blogosfera Canpol babies. 20 mat edukacyjnych do wygrania!

Posted by

Blogosfera Canpol babies. Do wygrania mata edukacyjna!

 

Zgłosiłam BlogMama.pl do Blogosfery Canpol babies, z nadzieją na możliwość testowania produktów i organizowania konkursów dla czytelników mojego bloga.
Jestem pełna nadziei, iż już niebawem pojawi się konkurs z matą edukacyjną do wygrania od Blogosfery. Jeśli nie dostałabym się do organizacji konkursu to chciałabym bardzo dostać się do testowania produktów i dzielić się moją opinią z innymi mamami.

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do zgłaszania się do blogosfery Canpol Babies.

Zgłoś się już dziś! Nie czekaj! Ilość mat edukacyjnych dla maluszków jest ograniczona, ale i tak jest tego sporo, ponieważ wygrywa aż 20 osób!!! Wejdź tutaj i sprawdź! 😉

Zgłaszać się można do 31 marca! Po 31 marca zostanie wybranych 10 testerek oraz 10 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po 1 macie do swojego konkursu oraz do testów.

Do wygrania jest mata edukacyjna z pozytywką DŻUNGLA.

Posiada aż 18 interaktywnych elementów:

 • 5 elementów szeleszczących (skrzydełko motyla, ucho żyrafy, ucho słonia, 2 kwiaty)
 • 4 elementy welurowe (naszywane na powierzchnię maty)
 • grzechotka (trąba słonia)
 • bezpieczne lusterko na macie (kwiatek)
 • piszczałka (nos tygrysa)
 • lusterko na pałąku (zamocowane na rzepy – możliwość mocowania w dowolnym miejscu pałąka, w wózku, łóżeczku)
 • dzwoneczek (żółty lew)
 • pozytywka (zielony tygrysek)
 • piszczałka (pomarańczowy hipcio)
 • szeleszczące listki (kwiatek)
 • grzechotka

Taka mata gwarantuje maluszkowi wspaniałą zabawę, a jednocześnie rozwija wyobraźnię i koordynację psychomotoryczną. Dbajmy o zdrowy rozwój naszego dziecka, zarówno w aspekcie emocjonalnym jak i fizycznym. Mata edukacyjna jest tu dobrym rozwiązaniem, to swego rodzaju „plac zabaw” dla maluszka, który rozwija, uczy a przede wszystkim bawi i daje radość dziecku. 😉 Mata wyposażona jest w grzechotki, pozytywki i ruchome elementy, więc umożliwi dziecku obserwację nowych barw i kształtów oraz rozwija zmysły takie jak: słuch, dotyk, wzrok, a nawet smak.;-)

Jeśli nie udałoby mi się dostać do testowanie produktów lub do organizacji konkursów to mam nadzieję, że któregoś dnia na pewno mi się uda! 😉

Zawsze początki są trudne tak jak i w macierzyństwie, dlatego nigdy się nie poddaję ! 😉

W poprzednim miesiącu(LUTY) udało mi się dostać do testowania produktów SWEET FUN, gdzie otrzymałam butelki (małą i dużą), smoczek uspokajający oraz dwa kubeczki niekapki do nauki samodzielnego picia.😉 Już niedługo ukaże się recenzja z otrzymanymi produktami z serii SWEET FUN od blogosfery Canpol.

Więc próbuję swoich sił i w tym miesiącu, może i tym razem się uda, kto wie!? ;-)😉

Z takiej ślicznej, kolorowej, pełnej zabawek maty DŻUNGLA będzie zadowolone każde dziecko.

Podaruj radość dziecku!

Zgłoś się już dziś! Nie czekaj!
POWODZENIA! 😉