blogosfera canpol babies

Blogosfera Canpol Babies. 30 zestawów do wygrania.

Posted by

Blogosfera Canpol Babies

Chyba nie muszę przedstawiać marki Canpol babies, myślę, że większości jest znana. To właśnie z blogosfery Canpol babies mam okazję organizować konkursy dla czytelników bloga oraz testować produkty i wystawiać moją opinię na blogu. Z poprzedniej edycji blogosfery Canpol babies obecnie jest oganizowany konkurs na blogu na który wszystkich serdecznie zapraszam. W konkursie do wygrania jest zestaw z torbą termoizolacyjną. Link do konkursu tutaj.

W tym miesiącu na blogosferze do wygrania jest uroczy zestaw z owieczką.

Blogosfera Canpol Babies -Co zawiera zestaw do wygrania:

W zestawie znajduje się owieczka z pozytywką, gryzaczek, smoczek uspokajający oraz pudełko na smoczek. Uważam, że nie ma na co czekać i zgłosiłam mój blog do Blogosfery Canpol babies, z nadzieją na możliwość testowania produktów oraz organizowania konkursów dla czytelników bloga BlogMama.pl
Jestem pełna nadziei, iż już niebawem pojawi się konkurs z pięknym i praktycznym zestawem do wygrania od Blogosfery. Jeśli nie dostałabym się do organizacji konkursu to chciałabym bardzo dostać się do testowania produktów i dzielić się moją opinią z innymi mamami. Uwielbiam testować wszelkie dziecięce nowości i patrzeć na zadowolone dzieciaczki.

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do zgłaszania się do blogosfery Canpol babies. 

Jeśli jesteś blogującą mamą zgłoś się już dziś! Nie czekaj!

Ilość zestawów z owieczką pozytywką dla maluszków i ich rodziców jest ograniczona, ale i tak jest tego sporo, ponieważ wygrywa aż 30 osób!!! Wejdź na stronę Canpol i sprawdź! 😉Blogosfera to miejsce, w którym blogujące mamy otrzymują produkty do testowania lub organizacji konkursów na swoich blogach.

owieczka z pozytywka

Zgłaszać się można do 30 czerwca a po 30 czerwca zostanie wybranych 15 testerek oraz 15 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po zestawie z uroczą i milusią owieczką -pozytywką do swojego konkursu. Ja już się cieszę na możliwość zorganizowania konkursu na moim blogu.

Ja bardzoo ucieszyłabym się z takiego pięknego i praktycznego zestawu, a najbardziej z milutkiej owieczki, którą zabieralibyśmy na spacery jak i w podróż pokazując jej nasz świat. A TY Chciałabyś mieć możliwość testowania takiego zestawu? Jeśli tak, możesz się zgłosić do blogosfery, bądź czekać na konkurs na moim blogu! 😉 

Pssst. A jeśli nie prowadzisz bloga, to nie musisz się martwić, gdyż na stronie Canpol babies również są organizowane nabory do testów produktów. Co prawda zestaw jest inny ale równie ładny i praktyczny. Zestaw zawiera piękną karuzelę oraz zabawkę z piszczałką. Jeśli chcesz sprawdzić co takiego można otrzymać do testów, wejdź na stronę Canpol i dowiedź się więcej potrzebnych informacji.

Polecam oba warianty testów, sprawdziłam i w obu przypadkach się sprawdza. Jeśli masz wątpliwości zapraszam Cię do moich wygranych z blogosfery.

POWODZENIA!!!