Blogosfera Canpol Babies- do wygrania zestawy BUNNY&COMPANY

Posted by

Myślę, iż nie muszę przedstawiać marki Canpol babies, myślę, że większości jest znana. To właśnie z blogosfery Canpol babies mam okazję organizować konkursy dla czytelników mojego bloga oraz testować produkty i wystawiać opinię na blogu. Już kilka razy miałam okazję organizować konkursy oraz testować produkty. W tym miesiącu (sierpień) blogosfera oferuje zestawy BUNNY&COMPANY  .

Blogosfera Canpol Babies -Co zawiera zestaw do wygrania:

Zestaw zawiera kubeczek niekapek, smoczek uspokajający, miseczka, sztućce, śliniaczek. Uznałam, że nie ma co czekać na ostatnią chwilę i zgłosiłam mój blog do Blogosfery Canpol babies, z nadzieją na możliwość testowania produktów oraz organizowania konkursów dla czytelników bloga BlogMama.pl
Jestem pełna nadziei, iż już niebawem pojawi się konkurs z pięknym i praktycznym zestawem BUNNY&COMPANY do wygrania od Blogosfery. Jeśli nie dostałabym się do organizacji konkursu to chciałabym bardzo dostać się do testowania produktów i dzielić się moją opinią z innymi mamami. Uwielbiam testować wszelkie dziecięce nowości i patrzeć na zadowolone dzieciaczki. Takie praktyczne zestawy są najlepsze. Zestaw praktyczny a zarazem bardzo ładny.

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do zgłaszania się do blogosfery Canpol babies. 

Jeśli jesteś blogującą mamą zgłoś się już dziś! Nie czekaj!

Ilość zestawów BUNNY&COMPANY dla maluszków jest ograniczona, ale i tak jest tego sporo, ponieważ wygrywa aż 20 osób!!! Wejdź na stronę Canpol i sprawdź! 😉Blogosfera to miejsce, w którym blogujące mamy otrzymują produkty do testowania lub organizacji konkursów na swoich blogach.

Zgłaszać się można do 31 SIERPNIA po 31 SIERPNIA zostanie wybranych 10 testerek oraz 10 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po dwóch zestawach do swojego konkursu. Ja już się cieszę na możliwość zorganizowania konkursu na moim blogu. Uwielbiam wręczać prezenty, gdyż wiem, że uszczęśliwią one jakiegoś malucha. 😉

Ja bardzo ucieszyłabym się z takiego pięknego i praktycznego zestawu, który doskonale sprawdziłby się podczas wspólnych obiadków. A TY chciałabyś mieć możliwość testowania takiego zestawu? Jeśli tak, możesz się zgłosić do blogosfery, bądź czekać na konkurs na moim blogu! 😉 

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Pssst. A jeśli nie prowadzisz bloga, to nie musisz się martwić, gdyż na stronie Canpol babies również są organizowane nabory do testów produktów. Co prawda zestaw jest inny ale równie ładny i praktyczny. Zestaw zawiera smoczek, opakowanie na smoczek oraz 3 zabawki. Jeśli chcesz sprawdzić co takiego można otrzymać do testów oraz co należy zrobić by takowy zestaw otrzymać, wejdź na stronę Canpol i dowiedź się więcej potrzebnych informacji.

Polecam oba warianty testów, sprawdziłam i w obu przypadkach się sprawdza. Jeśli masz wątpliwości zapraszam Cię do moich wygranych z blogosfery.