Blogosfera Canpol – do wygrania 45 ZESTAWÓW Z MISIAMI.

Posted by

Mam nadzieję, iż nie muszę przedstawiać marki Canpol babies, myślę, że większości jest znana. To właśnie z blogosfery Canpol babies mam okazję organizować konkursy dla czytelników mojego bloga oraz testować produkty i wystawiać opinię na blogu. Już kilka razy miałam okazję organizować konkursy oraz testować produkty. W tym miesiącu (październik) blogosfera oferuje zestawy ze słodkimi misiami.

Blogosfera Canpol Babies – Co zawiera zestaw do wygrania:

Zestaw zawiera cztery zabawki – misie. Uznałam, że nie ma co czekać na ostatnią chwilę i zgłosiłam mój blog do Blogosfery Canpol babies, z nadzieją na możliwość testowania produktów oraz organizowania konkursów dla czytelników bloga BlogMama.pl
Jestem pełna nadziei, iż już niebawem pojawi się konkurs z uroczym zestawem do wygrania od Blogosfery. Jeśli nie dostałabym się do organizacji konkursu to chciałabym bardzo dostać się do testowania produktów i dzielić się moją opinią z innymi mamami. Uwielbiam testować wszelkie dziecięce nowości i patrzeć na zadowolone dzieciaczki. Takie praktyczne zestawy są najlepsze. Zestaw praktyczny a zarazem bardzo ładny. W tym miesiącu bardzo chciałabym dostać się do testów, ponieważ każde dziecko chciałoby pobawić się takimi fajnymi misiami, moje dzieciaczki również. Z pewnością maluchy będą zadowolone z takich zabawek!

Canpol

Canpol

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do zgłaszania się do blogosfery Canpol babies. 

Jeśli jesteś blogującą mamą zgłoś się już dziś! Nie czekaj!

Ilość zestawów dla rodziców jaki i maluszków jest ograniczona, ale i tak jest tego sporo, ponieważ wygrywa aż 30 osób!!! Wejdź na stronę Canpol i sprawdź! 😉Blogosfera to miejsce, w którym blogujące mamy otrzymują produkty do testowania lub organizacji konkursów na swoich blogach.

Zgłaszać się można do 31 października, a po 31 października zostanie wybranych 15 testerek oraz 15 organizatorek konkursów. Każda organizatorka otrzyma po dwa zestawy do swojego konkursu. Ja już się cieszę na możliwość zorganizowania konkursu na moim blogu. Uwielbiam wręczać prezenty, gdyż wiem, że uszczęśliwią one jakiegoś malucha. 😉 W tym miesiącu dzieciaczki jak najbardziej będą zadowolone z takiego zestawu, ponieważ we wcześniejszych edycjach blogosfery były to zestawy zazwyczaj dla mam, między innymi z torebkami, ze sterylizatorem itp. A teraz taka niespodzianka! Śliczne i urocze misie dla ślicznych i uroczych maluszków.

Ja bardzo ucieszyłabym się z takiego pięknego, uroczego i praktycznego zestawu, który doskonale sprawdziłby się podczas wspólnej zabawy z dziećmi. A TY chciałabyś mieć możliwość testowania takiego zestawu? Jeśli tak, możesz się zgłosić do blogosfery, bądź czekać na konkurs na moim blogu! 😉 

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Pssst.

A jeśli nie prowadzisz bloga, to nie musisz się martwić. Na stronie Canpol babies również są organizowane nabory do testów produktów. Co prawda zestaw jest inny ale równie ładny i praktyczny. Zestaw zawiera dwa kubki niekapki, dwie miseczki i sztućce. Jeśli chcesz sprawdzić co takiego można otrzymać do testów oraz co należy zrobić by takowy zestaw otrzymać, wejdź na stronę Canpol i dowiedź się więcej potrzebnych informacji.

Polecam oba warianty testów, sprawdziłam i w obu przypadkach się sprawdza. Jeśli masz wątpliwości zapraszam Cię do moich niektórych wygranych z blogosfery.

Życzę powodzenia!!!