blogosfera zestaw z królikiem

Blogosfera. Do wygrania 30 zestawów z królikiem

Posted by

Do wygrania na blogosferze jest nie jeden zestaw a aż 30!

Mam nadzieję, iż nie muszę przedstawiać marki Canpol babies, myślę, że większości jest znana. To właśnie z blogosfery Canpol babies mam okazję organizować konkursy dla czytelników mojego bloga oraz testować produkty i wystawiać opinię na blogu. Już kilka razy miałam okazję organizować konkursy oraz testować produkty. W tym miesiącu (kwiecień) blogosfera oferuje 30 ZESTAWÓW z Króliczkiem. Idealny zestaw na wiosnę!

Zestaw zawiera: Trzy różne zabawki oraz bidon. Uroczy zestaw w sam raz dla uroczego maluszka! 

blogosfera zestaw z królikiem

Zgłoś się!

Uznałam, że nie ma co czekać na ostatnią chwilę i zgłosiłam mój blog do blogosfery Canpol z nadzieją na możliwość testowania oraz organizowania konkursu dla czytelników bloga BlogMama.pl
Jestem pełna nadziei, iż już niebawem pojawi się wpis z tak uroczym zestawem od blogosfery. Chciałabym bardzo dostać się do testowania i dzielić się moją opinią z innymi mamami. Uwielbiam testować wszelkie dziecięce nowości i patrzeć na zadowolone dzieciaczki.

Z takim zestawem ZABAWA TO PRAWDZIWA PRZYJEMNOŚĆ!

W tym miesiącu bardzo bym chciała dostać się do testów, ponieważ dzieci uwielbiają zabawę, a ja lubię patrzeć na uśmiech i zadowolenie dziecka po otrzymaniu niespodzianki.;-)

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do zgłaszania się do blogosfery Canpol babies. 

Jeśli jesteś blogującą mamą zgłoś się już dziś! Nie czekaj!

Ilość jest ograniczona, ale i tak jest tego sporo, ponieważ wygrywa aż 30 osób!!! Wejdź na stronę Canpol i sprawdź!

Blogosfera to miejsce, w którym blogujące mamy otrzymują produkty do testowania lub organizacji konkursów na swoich blogach.

Zgłaszać się można do 30 kwietnia, po 30 kwietnia zostanie wybranych 15 testerek oraz 15 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po zestawie do swojego konkursu. Ja już się cieszę na możliwość zorganizowania konkursu na moim blogu. Uwielbiam wręczać prezenty, gdyż wiem, że uszczęśliwią one jakiegoś malucha.

Przy okazji zapraszam Wszystkich do udziału w konkursie organizowanym na blogu z produktami od blogosfery. Konkurs! Do wygrania zestaw HELLO LITTLE

W tym miesiącu to i mama będzie zadowolona z takiego zastawu, ponieważ dziecko zajmie się zabawą a mama bedzie miała troszkę czasu dla siebie.

Ja i moje dzieciaczki bardzo ucieszylibyśmy się z takiego pięknego zestawu. A TY chciałabyś mieć możliwość testowania? Jeśli tak, możesz się zgłosić do blogosfery, bądź czekać na konkurs na moim blogu! 

Pssst. A jeśli nie prowadzisz bloga, to nie musisz się martwić. Na stronie Canpol babies również są organizowane nabory do testów produktów. Co prawda zestaw jest inny ale równie ładny i praktyczny. Zestaw zawiera różne akcesoria dziecięce. Jeśli chcesz sprawdzić co takiego można otrzymać do testów oraz co należy zrobić by takowy zestaw otrzymać, wejdź na stronę Canpol i dowiedź się więcej potrzebnych informacji.

Polecam oba warianty testów, sprawdziłam i w obu przypadkach się sprawdza. Jeśli masz wątpliwości zapraszam Cię do moich niektórych wygranych z blogosfery.

Życzę powodzenia!!!