bobovita wszystkie smaki

BoboVita – owocowa przyjemność zamknięta w tubkach.

Posted by

Kampania BoboVita

Dziś chciałam się Wam pochwalić moją paczuszką jaką dostałam od TRND. Paczuszkę otrzymałam w ramach kampanii BoboVita. Na TRND jest dużo możliwości testowania różnych rzeczy od produktów spożywczych, tak jak saszetki BoboVita po kosmetyki, itp. Miałam już okazję testować antyperspiranty adidas, które również otrzymałam z kampanii a recenzja jest oczywiście na blogu. Wpis możecie przeczytać tutaj.

Ja dostałam się do kampanii BoboVita a równocześnie są przeprowadzane inne kampanie na TRND z różnymi innymi produktami. Kto chciałby się zapisać, może to zrobić. Myślę, że warto.

Paczka BoboVita

W paczce znajdowało się 6 owocowych saszetek. W tym trzy nowe smaki.

  • Nowy mus owocowy BoboVita banan i jabłko z truskawką,
  • Nowy mus owocowy BoboVita jabłko z mango i pomarańczą,
  • Nowy mus owocowy BoboVita owoce leśne z bananem i jogurtem naturalnym,
  • Mus owocowy BoboVitabanan z mango i mlekiem kokosowym
  • Mus owocowy BoboVita truskawki i wiśnie z bananem,
  • Mus owocowy BoboVita jagody i jabłko z bananem,

bobovita wszystkie smaki

Musy są przeznaczone dla niemowląt już od 6 miesiąca.

Połączenia smakowe owocowych musów, jak dla mnie, są trochę zaskakujące, zwracając uwagę na to, że są przeznaczone dla niemowląt. Mowa o połączeniach takich jak: jabłko z mango i pomarańczą oraz banan z mango i mlekiem kokosowym. Te połączenia są trochę nietypowe, a jednak smakowały mojemu 14 miesięcznemu synkowi. Hubercik rozsmakował się saszetką o smaku banan z mango i mlekiem kokosowym, a starszy synek Piotruś bardziej naturalnym połączeniem, owoce leśne z bananem i jogurtem naturalnym. Zauważyłam to po tym, iż te saszetki „zeszły” w mgnieniu oka. Nie przypadkowo użyłam słowa zeszły, gdyż widać całą zawartość saszetki, dzięki opakowaniu które jest przeźroczyste. Widać to jaki ma kolor, konsystencję, oraz to ile dziecko zjadło.

 

Owoce zamknięte w wygodnych saszetkach to świetne rozwiązanie w czasie spacerów, czy podróży, gdyż można taką saszetkę zabrać wszędzie ze sobą. Saszetka jest mała i poręczna, więc zmieści się nawet w kieszeni. Choć ten mały rozmiar można również dodać do zalet jak i wad, ponieważ szybko znikają. A to co dobrze smakuje, więc chce się jeść większe ilości. Owocowe tubki to dobry pomysł na smaczny podwieczorek, drugie śniadanie lub przekąskę w ciągu dnia dla malucha jak i dla rodzica. Przyznam się, że ja również lubię zjeść na przekąskę, owoce z tubki zamiast czekoladowego batonika. Żyjemy w pośpiechu i nie zawsze mamy czas na przygotowywanie domowych przekąsek, więc takie owocowe saszetki to smaczne i zdrowe rozwiązanie. Nauka jedzenia z tubki to nie brudny problem a smaczna zabawa, ponieważ musy są w wygodnych tubkach, dzięki czemu dziecko jedząc z niej bezpośrednio mniej się ubrudzi niż gdyby samo jadło łyżeczką z miseczki.

Jestem na TAK dla smacznych i zdrowych musów owocowych.