Body i koszulki dla dzieci

Posted by

Modne dziecko mam! Body i koszulki z nadrukiem

Dziś chcemy się Wam pochwalić naszymi nowymi ubrankami dziecięcymi, a ściślej mówiąc jest tu mowa o body i koszulce z nadrukiem „chłopaki RZĄDZĄ” od Moocha.pl Na ten sklep natrafiłam całkiem niedawno, ale ma ciekawą ofertę skierowaną do rodziców i ich najmłodszych pociech. Sklep Moocha.pl posiada w swojej ofercie bodziaki dziecięce, koszulki, kocyki, torebki, spodenki, pościel, skarpetki, poduszki i wiele innych akcesoriów dla dzieci.

Sklep internetowy oferujący ciuszki dla najmłodszych; body dziecięce z nadrukiem, z własnym napisem lub imieniem!

Przeglądając stronę nie mogłam się zdecydować na konkretny wzór, gdyż chciałoby się zamówić wszystkie, jednak są pewne ograniczenia i trzeba w końcu się zdecydować! Początkowo miałam zamówić ciuszki na Walentynki, które są urocze, jednak pomyślałam, że one są tak na prawdę tylko na jakiś czas, więc postawiłam na wzór „chłopaki RZĄDZĄ”, który manifestuje prawdę, jaka jest nasz codzienność.

Chłopaki RZĄDZĄ! OJoj rządzą! To moi mali szefowie, bardzo wymagający szefowie! Jestem na ich polecenia, wszystko co robię i o czym myślę kręci się wokół nich… Dlatego takie koszulki pokazują, kto tu jest w centrum uwagi!

Body i koszulka „chłopaki RZĄDZĄ”

Zamówiłam body z długim rękawkiem dla młodszego synka Hubercika. Body jest w rozmiarze 104 całkiem spore. Starszemu synkowi Piotrusiowi wzięłam koszulkę z krótkim rękawkiem w rozmiarze 110. Ubranka wyglądają na bardzo dobre jakościowo i są mięciutkie i przyjemne w dotyku. Co mi się spodobało, to to, że nie posiadają wszytej metki tylko naklejkę, którą można oderwać. Metki zazwyczaj uwierają, a czasem nawet kaleczą delikatną skórę na szyi. Możemy sobie wybrać czy chcemy body z krótkim, czy też z długim rękawem.

Ubranka z nadrukiem

Do wyboru mamy sporo bodziaków z nadrukiem. Możemy nawet dodać swój własny tekst. Takie ciuszki mogą okazać się świetnym prezentem dla świeżo upieczonych rodziców, bądź na wyjątkową okazję, czy to urodziny, narodziny rodzeństwa, czy też oznajmienie całemu światu, że mamy małą śpiącą królewnę, czy też księciunia.

Super sprawa, polecamy! 😉