Buty dziecięce

Posted by

Buty dziecięce Befado

Jakiś czas temu dostałam się do testów butów dziecięcych Befado. Nabory do testów były organizowane na stronie familie.pl gdzie już kilka razy miałam okazję uczestniczyć w testach. Moje wpisy z wcześniejszych testów, z tej strony, można odszukać na blogu. Na przykład wpis  Parowaro-blender Philips AVENT 4w1 trafił w moje ręce! A obecnie udało mi się dostać do testów i testować buty dziecięce, o których troszkę tutaj opiszę.

Lubię testować różne rzeczy, dzięki takim testom mogę poznać wiele produktów. Gdy zobaczyłam, że można zgłaszać się do testowania bucików od razu musiałam się zgłosić, takie buciki dziecięce jak znalazł na wiosenne spacery oraz zabawę na podwórku. Wybrałam trampki, więc są idealne na spacer jak i do przedszkola. Są to buty dziecięce marki Befado. Wyczytałam, że jest to firma z 90-letnią tradycją, od wielu lat dbającą o wygodę, zdrowie i komfort małych stóp.

Czy ja znałam tą frmę wcześniej, jeszcze przed tymi testami? Hmmm, przejrzałam naszą szafkę z bucikami i okazało się, że my już posiadamy buciki tej marki. Ale jakoś wcześniej zwracałam na markę większej uwagi. Nasze wcześniejsze buciki są już nieco sprane, straciły kolor, ale się nie zniszczyły jeśli chodzi o podeszwę i wygląd, nie uległy zgnieceniu itp. Buciki nadal służą młodszemu synkowi.

Wygrane buciki są rozmiaru 26, więc będzie je nosić starszy synek. Idealne na zabawy na podłodze, podwórku, ponieważ posiadają gumę na czubku buta, co chroni paluszki, jak i bucik przed szybkim zniszczeniem. Trampki mają odpowiednie zapięcie, to znaczy są na gumki, więc umożliwiają łatwe i szybkie zapięcie jak i ściągnięcie bucika. Co ważne, buciki mają sztywną podeszwę stabilizującą stopę jak i piętę. Butki posiadają wyprofilowaną podeszwę, co widać na moim zdjęciu. Taka podeszwa umożliwia zabawę jak i zapewnia komfort małym stopom.

Jedynym minusem testowanych przez nas bucików jest sztywny materiał, a raczej szew, nieco uwierający w piętę. Ale może to kwestia”rozchodzenia”, w końcu posiadamy już buciki tej marki i były zakładane setki razy.

Ogólnie buciki są fajne, ładnie wyglądają a do tego długo służą.

A czy Wy znacie tą markę?