Czapka Minion – wykonana ręcznie!

Posted by

Czapka Minion wykonana ręcznie szydełkiem!

Twoje dziecko lubi animacje z zabawnymi postaciami? Jeśli tak, to czapka Minion jest jak najbardziej dla niego/niej! Jest to jasna, pełna pozytywnej energii, zabawna i bardzo przytulna czapeczka dla dzieci. Z taką czapką nasze dziecko nie zginie w tłumie, z pewnością zostanie zauważone! Idealna zarówno na wypad na narty, snowboard czy też sanki, ale również na codzienny spacer czy też na miasto.

Czapkę zamówiliśmy na stronie LuckyHat.pl Na zdjęciu wyglądała przeciętnie. Bałam się, że będzie to czapka bez podszewki i nie będzie zbyt przytulna i ciepła. Gdy już otrzymałam przesyłkę, byłam pozytywnie zaskoczona, gdyż czapeczka jest miękka, przyjazna, posiada podszewkę misia, dzięki czemu jest cieplutka i milutka. Na żywo wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciu wystawionym na stronie sklepu. Wszyscy którzy widzieli moje dziecko w czapeczce są zaskoczeni, oczywiście pozytywnie, jej wyglądem. Jest gruba, ciepła, przytulna a jej wygląd zachwyca! Po prostu super!

Czapka „Minion” w modnym fasonie. Wykonana ręcznie szydełkiem. Czapka z włóczki 50% wełny, 50% akrylu. Doskonale dopasowuje się do głowy, a dzięki sznurkom można zawiązać czapeczkę, dzięki czemu na spacerze dziecku nie wieje w uszy.

100 % handmade.

Na stronie sklepu znajdziemy również czapki dla mężczyzn, kobiet, dzieci, jak również rzeczy dla domu czy też przytulanki dla maluszków.

W zakładce dla kobiet odnajdziemy nawet biżuterię, torebki, szaliki, chusty, kominy oraz opaski. Zakładka dla dzieci jest bardzo kolorowa i przyciąga uwagę. Odszukamy tak zabawne, piękne i urocze czapeczki, przytulanki, misie, a nawet jest szydełkowy króliczek Bing czy też baranek Shaun. Czapki dla mężczyzn są również nieźle zakręcone, gdyż możemy zamówić; Czapka-hełm rycerza z niebieskimi piórkami, czy też czapkę Irokez. Jeśli lubimy piękne wnętrza wtedy możemy odwiedzić zakładkę „dla domu”.

Widać, że wszystko jest wykonane z zamiłowaniem, starannością, pasją i sercem! Jak najbardziej polecam!

Zapraszam do odwiedzenia strony sklepu. Myślę, że nie będziecie żałować. Mnie osobiście każda czapeczka z działu dziecięcego zachwyca, chciałabym mieć je wszystkie!