czapka ubranka yoclub

Czapka, rękawiczki… akcesoria zimowe dla dzieci.

Posted by

Chcę się Wam pochwalić naszymi nowymi zimowymi ubrankami, a ściślej mówiąc chodzi o czapeczkę, rękawiczki i rajstopki, które wygrałam w ramach testów.

Jakiś czas temu zgłosiłam się na świąteczne testowanie ubranek YoClub. Testy były organizowane na stronie familie.pl Nie mogłam doczekać się przesyłki. 😉 Gdy już ją otrzymałam byłam zadowolona, że wszystko przyszło tak jak zamawiałam a dodatkowo dostaliśmy malowankę (kartkę) do malowania, niby taka zwykła prosta rzecz a ucieszyła dziecko.;-) Od razu dzieciaczki zabrały się za malowanie i przymierzanie swoich nowych ubranek.

czapka ubranka yoclub

Czapka ninja z oczami

Starszemu trzyletniemu Piotrusiowi zamówiłam czapkę z ninja z dużymi oczkami. Zielona czapka w paski z wzorkiem przyciągającym uwagę. Czapka na miękkiej podszewce. Miękka czapka dopasowana do główki, chodzi mi o to, że dobrze zakrywa uszy. Nie jestem mistrzynią internetowego zamawiania dziecięcych ubrań, więc jak zwykle musiałam popełnić jakąś gafę i czapka okazała się ciut przyduża. Jednak nie ma się co martwić tym faktem, lepiej jak jest większa niż za mała.;-) Będzie idealna na następny rok, choć teraz też ją zakładamy zarówno dla Piotrusia jak i Hubercika.

Rękawiczki ze sznurkiem

Kolejną zamówioną przeze mnie rzeczą w trakcie zgłaszania się do testów były rękawiczki. Choć w domu mamy sporo czapek i rękawiczek, to takich rzeczy na zimę nigdy za wiele. Liczymy, że będzie dużo śniegu i poszalejemy lepiąc bałwana. W takich sytuacjach przydadzą się rękawiczki na zmianę. 😉 Sama również mam kilka par rękawiczek, więc czemu moje dzieciaczki mają mieć po jednej parze? Przecież nie wszystko do wszystkiego pasuje.;-p

Oj no dobra nie zwracam aż takiej uwagi na styl i modę a raczej na wygodę i praktyczność. Zamówione rękawiczki wyglądają ładnie ale też są bardzo miękkie, puszyste, przytulne i cieplutkie. Są to tak zwane rękawiczki jednopalczaste. Posiadają sznurek, dzięki czemu rękawiczki nam tak prędko się nie zgubią. Puszek można ładnie wywijać co widać na zdjęciach.

I naszą trzecią testowaną rzeczą są rajstopki. Są miękkie, posiadają fajny i zabawny wzorek, a do tego w nietypowym miejscu bo na pupie. Nadruk jest również zamieszczony na nogawkach. Co najważniejsze to rajstopki posiadają antypoślizgowe gumki, które są umieszczone na kolankach i stópkach. Zamawiałam rozmiar 86-92 myślałam, że będą idealne na Hubercika, jednak są ciut za małe. Gumki które mają być na kolankach są pod kolankami. Co ja bym w nich zmieniła to metkę z rozmiarem.;-p

rajstopki

I oto takim sposobem nasze testy się nie zakończyły, gdyż będą nadal trwać, a my będziemy cieszyć się spacerkami. 😉