czarny piątek promocja

Czarny Piątek – promocje na wszystko

Posted by

Czarny Piątek – Promocja na wszystko.

Czarny piątek, czyli dnia 23 listopada, jest to początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Zwyczaj wziął się ze Stanów Zjednoczonych. W czarny piątek wiele sklepów czynnych jest w dodatkowych godzinach oraz oferuje różne promocje, rabaty i zniżki. Również w Polsce jest to dzień wszelkich wyprzedaży, w którym rozpoczyna się sezon przedświątecznych zakupów. To fajna okazja, by ustrzelić coś fajnego na wyprzedaży. Możliwe, że podczas tych promocji wypatrzymy coś ciekawego na prezent dla bliskiej osoby lub dla siebie. Każda okazja jest dobra, by wybrać się na zakupy. A jeśli nie mamy możliwości stacjonarnego zakupu, polecam sklepy internetowe.;-) Jest to ciekawa okazja choćby dla mam, ponieważ trudno jest wybrać się z dziećmi na szaleństwo zakupowe.

czarny piątek promocja

Wydawnictwo Galeria Książki w ramach Czarnego Piątku proponuje obniżkę cen – 50% na wszystkie tytuły.

Fajna okazja dla osób, które uwielbiają czytać książki. 😉 Czy to sami czy też z dziećmi. Może akurat znajdziecie coś fajnego w ofercie. Warto skorzystać z takiej okazji. 😉 Zniżka – 50% obejmuję wszystkie tytuły z wyjątkiem tytułów Cindy Williams Chima, które obejmie specjalna promocja. Co najważniejsze w ofercie można znaleźć książki dla dzieci i młodzieży. Znajdziemy również fantastykę dla dorosłych.

Promocja rozpocznie się w piątek po północy i potrwa 24 godziny.

czarny piątek promocja

czarny piątek promocja

Ja mogę od siebie polecić książeczki z serii Trojaczki. Posiadamy książeczki o Trojaczkach, właśnie od Wydawnictwa Galeria Książki, a wpisy można przeczytać na blogu.

Zapraszam do moich wcześniejszych wpisów „Trojaczki. To już przesada.” Nicole Lambert” oraz „Trojaczki w szkole. Nicole Lambert. Dziś premiera książki.” Są to bardzo kolorowe i ciekawe książeczki, oczywiście w twardej i bardzo ładnej oprawie. Ich treść rozśmiesza zarówno dziecko jak i osobę dorosłą.

trojaczki

Jak to mówią „Książek nigdy za wiele” więc jak najbardziej polecam zakup książeczek a do tego w atrakcyjnej cenie. 😉

Przyjemnych zakupów i udanych łowów! 

 

Przygotuj swój koszyk na promocję:

https://www.facebook.com/wydawnictwogaleriaksiazki/

Kto ma w planach promocyjne zakupy w czarny piątek?;-)