darmowe próbki

Darmowe próbki, konkursy i testowanie produktów.

Posted by

Darmowe próbki, konkursy i testowanie produktów.

Czy w życiu można dostać coś za darmo?!

Wśród ludzi istnieje taki pogląd, że w Polsce za darmo to i po gębie się nie dostanie. 🙂 Natomiast istnieją też takie powiedzenia jak:

„Ani pies za darmo nie szczeka”.

„Boli gardło śpiewać darmo”.

Ale czy naprawdę nie da się otrzymać nic za darmo?!

Postanowiłam to sprawdzić, więc od początku 2017 roku zaczęłam brać udziały w różnych konkursach, zamawiać darmowe próbki dla siebie i dla dzieci, brać udziały w różnych testach, gdzie producenci w zamian za przetestowanie dają swój produkt. Zazwyczaj takie darmowe konkursy, próbki i testy polegają na tym, że w zamian trzeba wystawić opinię, wypełnić ankietę bądź wystawiać komentarze.

Na pewno teraz zastanawiacie się, czy warto…

Nie potrafię jednoznacznie udzielić tu odpowiedzi tak czy nie. Trzeba w to włożyć trochę czasu, zaangażowania, pomysłowości, twórczości i wysiłku. Biorąc udział w konkursach trzeba tak wymyślić naszą odpowiedź by zaciekawiła jury i okazała się zwycięską. Warto też pamiętać, że nie tylko my bierzemy udział w takich konkursach i nie zawsze się trafi nam nagroda, ale warto próbować. Jest takie powiedzenie „człowiek marzy, a Bóg darzy” i czasem to się sprawdza, gdy rozmarzymy się w naszej wypowiedzi i poniesie nas wyobraźnia wtedy taka odpowiedź okazuje się strzałem w dziesiątkę. Jeśli lubimy otrzymywać prezenty i niespodzianki to warto spróbować! Małe rzeczy a jak cieszą!

Aby wygrać przyda nam się odrobinę szczęścia. Więc życzę szczęścia i dużych wygranych!:-)

Mam nadzieję, że już niedługo na moim blogu będę mogła Wam zaoferować ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, które przydadzą się Wam jak i Waszym małym pociechom.

A jak to na razie wygląda u mnie z takimi konkursami, testami i próbkami.?!

Otóż ja swą przygodę z konkursami rozpoczęłam stosunkowo niedawno i to tylko na sprawdzonych przez siebie stronkach o których wiem, że coś mogę wygrać lub dostać za darmo i wiem, że paczka rzeczywiście zostanie mi dostarczona.

Poniżej przedstawiam Wam kilka sprawdzonych stronek, oraz to co udało mi się zdobyć za darmo, w 2017 roku:

 • www.bebiprogram.pl oferuje sporo konkursów, gdzie do wygrania są różne rzeczy np. misie, torby dla mam itp. Moje wygrane: Takiego misia mam i ja! Otrzymałam przesyłkę z ulotkami oraz 1 próbką mleka Bebilon 2.
 • Panel Ariadna na którym wypełnia się ankiety, zbiera się punkty i wymienia na nagrody; nagrodami są zabawki, książki, akcesoria kuchenne itp.ja jak do tej pory odebrałam sztućce kuchenne, foremki do lodów like, foremki do lodów rekin, łyżkę do lodów, zakładkę do książki animals, długopis, piłkę plażową, itp. (niektóre zdjęcia pokazuję na fb (ważne również w 2021roku)
 • forlifeandmadaga można zamówić darmowe próbki kosmetyków. Więcej informacji i zdjęć próbek we wpisie Kosmetyki 2DERM-skóra nadwrażliwa, atopowa, problematyczna
 • www.baby.nivea.pl tutaj możemy wziąć udział w wielu ciekawych akcjach i konkursach, do wygrania są produkty nivea baby. Moje wygrane: balsam do ciała dla dzieci, e-książeczkę z wierszykami oraz małą niespodziankę na którą jeszcze czekam:-)
 • www.nivea.pl tutaj jest sporo konkursów i akcji, do wygrania są produkty nivea oraz gadżety nivea. Moje wygrane: krem przeciwzmarszczkowy Nivea 3x tak, krem na dzień i na noc Essentials oraz maseczka 1 -minutowa Essentials,
 • www.niebieskiepudelko.pl Już w szpitalu po porodzie otrzymałam prezent od niebieskiego pudełka w postaci pieluch Pampers w rozmiarze 1, pudełka w którym znajdowały się próbki kosmetyków, kupony ze zniżkami, smoczek uspokajacz Nuk, mała butelka wody Mama i Ja, książeczka Niebieskie pudełko Magazyn. Po zarejestrowaniu się na tej stronie bierzemy udział w niebieskim losowaniu nagród. Niebieskie pudełko oferuje też różne konkursy, w jednym z nich udało mi się wygrać dużą paczkę pieluch Pampers w rozmiarze 1 oraz paczkę chusteczek nawilżanych Pampers. W konkursie fotograficznym wygrałam gadżety Mama i ja- kubek, długopis, opaskę na rękę, zakładkę do książki. Konkurs nadal trwa!
 • www.bobowita.pl po zarejestrowaniu się otrzymałam paczkę powitalną w której był poradnik o żywieniu małych dzieci oraz ich produkty: kaszkę i słoiczek z marchewką.
 • www.hipp.pl po zarejestrowaniu się na ich stronie otrzymałam paczkę powitalną ze słoiczkiem z marchewką, łyżeczką oraz bonem upoważniającym do odebrania paczki w drogerii Rossmann, w drugiej paczce był słoiczek z obiadkiem, łyżeczka i próbka mleka HIPP, w trzeciej paczce były 3 próbki mleka.
 • www.zdrowystartwprzyszłosc.pl po dokonaniu rejestracji można zamówić próbki mleka NAN, oczywiście zamówiłam i otrzymałam 5 próbek mleka NAN OPTIPRO2, na tej stronie można zgłaszać się do testowania produktów.
 • www.enfamil.pl tutaj można zamawiać próbki mleka, ja otrzymałam próbki z mlekiem enfamil 2 i próbki mleka enfamil 3, przychodzi po dwie próbki w jednej kopercie. Po dokonaniu rejestracji otrzymałam pakiet powitalny w którym była próbka mleka oraz 3 kostki.
 • www.pampers.pl po zarejestrowaniu się otrzymujemy bon w wysokości 19 złotych, który możemy wykorzystać przy zakupie pieluch, na stronie można zamawiać próbki. Próbki przychodzą po 2 pieluszki w kopercie. Ja otrzymałam dwie koperty po dwie pieluszki w rozmiarze 1, oraz jedną kopertę z dwiema pieluszkami w rozmiarze 3. Na stronie są wystawiane co jakiś czas konkursy, gdzie udało mi się wygrać chusteczki nawilżane Pampers.
 • www.bebiklub.pl po dokonaniu rejestracji możemy zamówić paczkę powitalną, oraz próbki mleka. Ja otrzymałam 2 koperty w których w każdej z nich było po 1 próbce mleka bebiko 2.
 • www.capricare.pl capri care 2- na tej stronie na Facebook’u można poprzez wiadomość zamówić próbki mleka capri care 2. Do mnie przyszły dwa listy w których było po 5 próbek.
 • www.canpolbabies.com to jest moje najnowsze odkrycie. Na tej stronie możemy prać udział w wielu konkursach, oraz brać udział w testach produktów canpolbabies, po dokonaniu rejestracji aby otrzymać produkty do testowania musimy być aktywni na forum i udzielać cennych rad dla innych mam, oraz możemy dodawać porady swojego autorstwa. tutaj udało mi się uzyskać zestaw za aktywność na forum, zestaw zawierał: dwie szklane butelki, miseczkę, sztućce, misia z piszczałką, kubeczek niekapek. Za wystawienie porady otrzymałam zestaw: pluszowa owieczka z pozytywką, termometr, smoczek uspokajacz, aspirator do noska, ręcznik kąpielowy. W grudniu wygrałam matę do zabawy.
 • https://canpolbabies.com/pl/blogosfera, Tutaj mogą się zgłaszać osoby prowadzące blog. Udało mi się dostać do testowania produktów i otrzymałam: termos na butelkę, 7 sztuk śliniaczków, dużą butelkę plastikową, kubeczek niekapek ze smoczkiem, mięciutką książeczkę z piszczałką.
 • http://www.zuzkapisze.pl/, Tutaj wygrałam zestaw Canpol: pluszowa krówka, kubek niekapek, miseczka. Tutaj można zobaczyć jak wygląda wygrany zestaw https://blogmama.pl/nasze-comiesieczne-darmowe-produkty-od-canpol-babies/
 • https://www.reima.com/pl/reima-club/testpatrol ,Tutaj dostałam się do testów dziecięcego kombinezonu zimowego.
 • http://babyonline.pl/  Na tej stronie wygrałam do testowania mleko Enfamil 3 – duża puszka. W konkursie Mamo, to ja! wygrałam zestaw kosmetyków Ziaja.
 • www.avon.pl U nich zgłosiłam się do testowania tuszu do rzęs i na drugi dzień już otrzymałam paczuszkę,
 • www.lorealparis.pl na tej stronie od czasu do czasu można zamawiać próbki kremów. Ja otrzymałam 28 próbek kremu Loreal Paris Revitallift Laser x 3,oraz próbkę maseczki do twarzy Loreal. Za wystawienie opinii wygrałam cały zestaw Loreal Paris Revitallift Laser x 3 – serum, krem pod oczy, krem na noc i na dzień.
 • https://www.facebook.com/Mamihendmejd/ na FB wygrałam konkurs i otrzymałam zestaw: czapka i szalik- komin,
 • http://kochanamama.pl/konkursy na tej stronie wygrałam bajkę na DVD , oraz książkę.
 • https://www.facebook.com/AkademiaNiechorowania/ na FB wygrałam zestaw syropów Pelavo.
 • https://matkapolka89.blogspot.com/ na tym blogu wygrałam imienne naklejki od ATOJESTMOJE.PL
 • polecam też stronkę www.konkursowemamy.pl gdzie znajdziemy wszystkie aktualne konkursy z produktami dla dzieci.

  Tak więc życzę udanych łowów !!!