zestaw_marseillais

Dezodoranty i żele pod prysznic od Le Petit Marseillais.

Posted by

Dezodoranty i żele pod prysznic od Le Petit Marseillais.

Kosmetyki od Le Petit Marseillais poznałam już jakiś czas temu, jeszcze przed zgłoszeniem się na ambasadorkę. Zauroczyły mnie wtedy żele pod prysznic, które pięknie pachniały i wydzielały intensywny zapach podczas kąpieli.

Jakiś czas temu zgłosiłam się na ambasadorkę na stronie https://ambasadorkalpm.pl/  Wypełniłam zgłoszenie i dostałam się za pierwszym razem do kampanii. Gdy zobaczyłam wiadomość o dostaniu się do testowania dezodorantów i żeli byłam bardzo szczęśliwa. Nie spodziewałam się, że mogę się dostać już po pierwszym zgłoszeniu, więc zostałam pozytywnie zaskoczona.

Otrzymałam bardzo ładnie zapakowane kosmetyki. Lubię otrzymywać takie miłe niespodzianki!;-)

Paczka, którą otrzymałam zawiera:

  • żel pod prysznic Kwiat Pomarańczy,
  • żel pod prysznic Biała Brzoskwinia,
  • dezodorant Kwiat Pomarańczy
  • dezodorant Biała Brzoskwinia
  • list do mnie, jako ambasadorki,
  • książeczkę o marce Le Petit Marseillais i ich produktach,

Moja pielęgnacja z żelem Kwiat Pomarańczy:

Żel pięknie pieni się podczas kąpieli. Posiada w miarę gęstą konsystencję, dzięki czemu mogę nabrać odpowiednią ilość bez nadmiernego rozlewania żelu, jak to jest w przypadku rzadkich konsystencji, gdzie po przechyleniu wylewa się prawie cała zawartość butelki. Żel jest delikatny, więc delikatnie myje moją skórę pozostawiając ją gładką i bez podrażnień. Co do zapachu, to nie do końca mi odpowiada. Natomiast podczas kąpieli wydziela bardzo intensywny zapach i czuć go w całej łazience, co jest dla mnie dużym plusem.

Kasi (koleżanka) pielęgnacja z żelem Biała Brzoskwinia:

Ten żel podarowałam koleżance Kasi do przetestowania. Cała akcja Le Petit Marseillais jest właśnie skierowana do mnie (ambasadorki) jak i do przyjaciółki lub jak w moim przypadku koleżanki. LPM przygotowało podwójną paczkę z myślą o przyjaciółkach ambasadorek, by również mogły poznać i nacieszyć się świeżością, delikatnością, a także poczuć odrobinę lata w środku zimy. Gdyż LPM pochodzi ze słonecznej Prowansji. Krainy przepięknych kolorów, wyjątkowych składników i zniewalających zapachów oraz dojrzewających w słońcu cytrusów…

Koleżanka Kasia wystawiła pozytywną opinię dla tego produktu. Otóż podoba się jej konsystencja, tak jak i w moim przypadku, żel nie wylewa się niepotrzebnie po przechyleniu, a dozuje się jego odpowiednią ilość. Choć Kasię uczulają różne kosmetyki, to stwierdziła, że po stosowaniu tego żelu nie zauważyła żadnych podrażnień. O marce LPM słyszała i znała wcześniej, nawet używała żelu pod prysznic, który nie zachwycił jej zapachem tak jak ten. Przyznała, że ten zapach jej się podoba i lubi spędzić z nim chwilę orzeźwienia pod prysznicem.

zel_le_petit_marseillais

Moje dezodoranty Biała Brzoskwinia i Kwiat Pomarańczy:

W przypadku dezodorantów już nie byłam tak wspaniałomyślna i pozwoliłam zachować dla siebie dwa dezodoranty, by porównać oba zapachy i przekonać się co do zapachu Kwiat Pomarańczy, który w przypadku żelu mniej mi odpowiadał. Co do obu zapachów to bardziej odpowiada mi zapach Biała Brzoskwinia. Moim zdaniem, zapach to kwestia gustu i nie jest to jakimś większym problemem. Oczywiście używam dwóch dezodorantów na zmianę i jestem bardzo zadowolona z działania. Jeszcze nie miałam okazji, by przetestować go przez 24h, by sprawdzić jego skuteczność, ale na tyle ile było mi potrzebne to się sprawdziły. Oba dezodoranty nie pozostawiają śladów na ubraniach zarówno ciemnych jak i jasnych. Uwielbiam stosować dezodoranty w spray’u, więc stosowanie ich to sama przyjemność i przedłużenie świeżości.

Kosmetyki o owocowych zapachach to przedłużenie lata. Takie moje lato w środku zimy w mojej łazience. Kocham lato, owoce, intensywne piękne kolory, więc i uwielbiam takie owocowe i kolorowe kosmetyki!;-) Wszyscy uwielbiamy lato, słodkie owoce, piękne kolory i zapachy… Więc te kosmetyki na pewno przypadną do gustu każdemu.

le_petit_marseillais

Co do samej akcji testowania, wystawiania opinii, raportowania, wystawiania zdjęć na kontach społecznościowych itp to nie wiem czy wszystkie zadania wykonam poprawnie i czy w ogóle je wszystkie wykonam, ponieważ jest tego sporo do zrobienia.! ;-D Nie spodziewałam się, że aż tyle zadań będę mieć do wykonania po przetestowaniu! ;-O

Podsumowując to jestem zadowolona z kosmetyków, nooo dobrze jeden żel, a raczej zapach mnie nie zachwycił, ale i tak są świetne! Co do całej akcji testowania, raportowania, recenzowania, to jest sporo tych zadań, więc troszkę czasu zajmuje… ale dam radę! Bo kto jak nie ja! ;-)… Przynajmniej mam taką nadzieję, że ze wszystkim sobie poradzę!;-)

 

Używałyście kosmetyków Le Petit Marseillais ?!

Jeśli tak, to pochwalcie się co o nich sądzicie ?