długopis na prezent

Długopis na prezent dla każdej kobiety

Posted by

Czy któraś z Twoich koleżanek z pracy, przyjaciółek, bądź mama lub siostra ma niedługo swoje urodziny, imieniny, czy też jakieś ważne dla niej święto, na przykład awans w pracy? Pewnie, nie jeden raz, zastanawiałaś się, czy z tej okazji dać jakiś wyjątkowy prezent i co to dokładnie ma być? Komletnie nie wiesz na co konkretnego się zdecydować. Przecież nikogo naszym prezentem nie chcemy urazić, a wzbudzić pozytywne emocje i uśmiech na twarzy.

Zostań dłużej i przeczytaj dalszą cześć mojego wpisu. Być może znajdziesz tu fajną podpowiedź, jaką jest elegancki długopis na prezent i wieczne pióro.

Z prezentowej kategorii, jaką są długopisy i wieczne pióra, mam kilka interesujących propozycji. Korzystając z okazji chcę tutaj parę przedstawić. Uważam, że niejedna z prezentowanej pozycji przypadnie Ci do gustu.

Gdzie kupiś długopis na prezent i wieczne pióro?

Zacznę od tego, że ja swoje długopisy i pióra wygrałam w jednym z konkursów organizowanym na Facebooku. Dokładnie na stronie Scann.R -najlepszy magazyn branży Papier Biuro Szkoła Zabawki, a ich strona to scanner.com.pl gdzie znajuje się również wiele artykułów z różnymi poradami jak na przykład Najlepszy przepis na slime, Jak uratować wysuszone markery? To tylko przykładowe artykuły podane przeze mnie, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i wyszukać artykuł, bądź poradę, która Cię w szczególności interesuje odsyłam do strony, link podałam już wcześniej w tekście.

Na tą stronę poprzez FB, trafiłam całkiem przypadkiem. Wyświetliło mi się powiadomienie w proponowanych wpisach. Na facebooku tej strony jest sporo organizowanych konkursów, postanowiłam się zgłosić i udało się! Polecam obserwować stronę scanner.com.pl być może szczęście uśmiechnie się także do Ciebie.

Wygrałam zestaw produktów piśmiennych, dedykowanych specjalnie dla kobiet. Długopisy na prezent i pióra od Sadpex.com.pl  – producent marki CRESCO. W mojej przesyłce znalazłam Długopisy w pudełeczkach prezentowych z napisem Upominek dla wyjątkowej osoby, oraz dwa komplety wiecznych piór z długopisem w ładnych eleganckich opakowaniach. Otrzymałam długopisy po jednym z kolorów: DISCO, SHINE, GLAMOUR. Piękne, kolorowe, nietuzinkowe, wyraziste, rzucające się w oczy, jednak w dobrym smaku i guście- stonowane i nieprzesadzone ozdobami.

Jeden komplet to zestaw COMET – w czarnym  skóropodobnym etui z magnetyczną klapką. Kolor zestawu, mowa tu o zawartości, czyli długpis i pióro, został specjalnie stworzony z myślą o nowoczesnej młodej i odważnej kobiecie, nie bojącej się wyróżniać z tłumu. Kolor to wyrazisty, jaskrawy, rzucający się w oczy bardzo kobiecy róż. Powłoka długopisu i pióra matowa z czarnymi wykonczeniami, nadającymi ciut elegancji i niebanalnego stylu.

Drugi pakiet to komplet dedykowany dla kobiety nowoczesnej, jednakże ceniącą klasykę stonowaną, styl i elegancję. Kolor artykułów piśmiennych to biała pertła, a wykończenia w grafitowym świecącym kolorze. W środku pudełka znajdziemy bardzo eleganckie szare etui, które może posłużyć również jako etui na okulary. Wewnątrz asortyment w klasycznym kolorze – biała perła. Całość pięknie się prezentuje i cieszy oko. Klasa i styl sama w sobie! Nic dodać, nic ująć!

W temacie prezent dla kobiety możesz mi zaufać, jak nikomu innemu. W końcu na tym się znam i wiem doskonale, co mi i moim przyjaciółkom, bądź koleżankom sprawiłoby radość. Na co kobieta w szczególności zwraca uwagę otrzymując prezent? Oczywiście na opakowanie jak i wygląd. Ja, jak i większość kobiet, uwielbiam otaczać się pięknymi rzeczami, śmiałabym powiedzieć nawet, że błyskotkami. To właśnie wygląd i opakowanie jako pierwsze przykuwa naszą uwagę. Proste klasyczne pudełka zachwycają od pierwszego wejrzenia, a wystarczy jedno spojrzenie do środka, by ten prezent skradł nie jedno serce. Piękne klasyczne opakowanie i perfekcyjny praktyczny prezent w środku, to idealne połączenie.

Czym może urzec nas długopis na prezent?

Otóż, długopis na prezent, czy wieczne pióro, urzec nas może po prostu klasyką, minimalizmem, subtelnym i wyjątkowym wyglądem. Przede wszystkim tym, że jest praktyczny i przyda się w każdej sytuacji, w tej codziennej i tej wyjątkowej, chociażby w domu, pracy, szkole, na studiach, wyjazdach służbowych, rozmowach biznesowych itp. Zachwyt w oczach kobiet gwarantowany! Długopis na prezent, czy też pióro, to wybór idealny i pewny, że nie zaliczy się żadnej wpadki. Jak na przykład dając perfumy, czy też inny kontrowersyjny prezent, który może być źle odebrany, choć mieliśmy tylko i wyłącznie dobre zamiary.

—–
„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest,
 lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
                                                                            Jan Paweł II