blogosfera

Do wygrania 30 zestawów ze sterylizatorem oraz butelki na mleko.

Posted by

Mam nadzieję, iż nie muszę przedstawiać marki Canpol babies, myślę, że większości jest znana. To właśnie z blogosfery Canpol babies mam okazję organizować konkursy dla czytelników mojego bloga oraz testować produkty i wystawiać opinię na blogu. Już kilka razy miałam okazję organizować konkursy oraz testować produkty. W tym miesiącu (wrzesień) blogosfera oferuje zestawy ze sterylizatorem oraz butelki.

 

Blogosfera Canpol Babies -Co zawiera zestaw do wygrania:

Zestaw zawiera dwie butelki CLOUDS (dużą i małą) oraz elektryczny sterylizator parowy. Uznałam, że nie ma co czekać na ostatnią chwilę i zgłosiłam mój blog do Blogosfery Canpol babies, z nadzieją na możliwość testowania produktów oraz organizowania konkursów dla czytelników bloga BlogMama.pl
Jestem pełna nadziei, iż już niebawem pojawi się konkurs z pięknym i praktycznym zestawem ze sterylizatorem do wygrania od Blogosfery. Jeśli nie dostałabym się do organizacji konkursu to chciałabym bardzo dostać się do testowania produktów i dzielić się moją opinią z innymi mamami. Uwielbiam testować wszelkie dziecięce nowości i patrzeć na zadowolone dzieciaczki. Takie praktyczne zestawy są najlepsze. Zestaw praktyczny a zarazem bardzo ładny. W tym miesiącu bardzo bym chciała dostać się do testów, ponieważ nie posiadam w domu sterylizatora i myślę, że byłby ułatwieniem jeśli chodzi o wyparzanie butelek. Moje dzieciaczki piją mleko modyfikowane, więc codziennie używamy butelek.

sterylizator

butelki

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do zgłaszania się do blogosfery Canpol babies. 

Jeśli jesteś blogującą mamą zgłoś się już dziś! Nie czekaj!

Ilość zestawów dla rodziców jaki i maluszków jest ograniczona, ale i tak jest tego sporo, ponieważ wygrywa aż 20 osób!!! Wejdź na stronę Canpol i sprawdź! 😉Blogosfera to miejsce, w którym blogujące mamy otrzymują produkty do testowania lub organizacji konkursów na swoich blogach.

Zgłaszać się można do 30 września, a po 30 września zostanie wybranych 10 testerek oraz 10 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po dwóch zestawach do swojego konkursu. Ja już się cieszę na możliwość zorganizowania konkursu na moim blogu. Uwielbiam wręczać prezenty, gdyż wiem, że uszczęśliwią one jakiegoś malucha. 😉 W tym miesiącu to i mama będzie zadowolona z takiego zestawu ze sterylizatorem.

Ja bardzo ucieszyłabym się z takiego pięknego i praktycznego zestawu, który doskonale sprawdziłby się podczas wyparzania butelek oraz podczas picia mleczka. A TY chciałabyś mieć możliwość testowania takiego zestawu? Jeśli tak, możesz się zgłosić do blogosfery, bądź czekać na konkurs na moim blogu! 😉 

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Pssst. A jeśli nie prowadzisz bloga, to nie musisz się martwić, gdyż na stronie Canpol babies również są organizowane nabory do testów produktów. Co prawda zestaw jest inny ale równie ładny i praktyczny. Zestaw zawiera smoczek uspakajający, dwie butelki, termoopakowanie na butelkę oraz zabawkę. Jeśli chcesz sprawdzić co takiego można otrzymać do testów oraz co należy zrobić by takowy zestaw otrzymać, wejdź na stronę Canpol i dowiedź się więcej potrzebnych informacji.

Polecam oba warianty testów, sprawdziłam i w obu przypadkach się sprawdza. Jeśli masz wątpliwości zapraszam Cię do moich niektórych wygranych z blogosfery.

Życzę powodzenia!!!