podgrzewacz i butelka

Do wygrania 45 zestawów. W zestawie podgrzewacz i butelka Haberman

Posted by

Mam nadzieję, iż marka Canpol babies jest wszystkim znana i nie muszę jej przedstawiać. To właśnie z blogosfery Canpol babies mam okazję organizować konkursy dla czytelników mojego bloga BlogMama.pl oraz testować produkty i wystawiać opinię na blogu. Już kilka razy miałam okazję organizować konkursy oraz testować produkty. W tym miesiącu (grudzień) blogosfera oferuje zestawy z podgrzewaczem i butelką Haberman. Muszę przyznać, że jestem bardzo ciekawa tych produktów i z chęcią bym je przygarnęła do siebie i przetestowała z moimi dzieciaczkami.

podgrzewacz i butelka

Blogosfera – Co zawiera zestaw do wygrania:

Zestaw zawiera elektryczny podgrzewacz do butelek oraz butelkę Haberman -przełom w redukcji kolki, czyli karmienie z zamkniętego smoczka. Czy nie brzmi to ciekawie i zaskakująco?! Aż chce się sprawdzić o co chodzi z tą butelką. Widziałam na stronie Canpol, że nawet jest oddzielna zakładka poświęcona tej butelce, więc myślę, iż jest godna uwagi i testów!

Uznałam, że nie ma co czekać na ostatnią chwilę i zgłosiłam mój blog do Blogosfery Canpol babies, z nadzieją na możliwość testowania produktów oraz organizowania konkursów dla czytelników bloga BlogMama.pl
Jestem pełna nadziei, iż już niebawem pojawi się konkurs z praktycznym zestawem do wygrania od Blogosfery. Jeśli nie dostałabym się do organizacji konkursu to chciałabym bardzo dostać się do testowania produktów i dzielić się moją opinią z innymi mamami. Uwielbiam testować wszelkie dziecięce produkty, nowości i patrzeć na zadowolone dzieciaczki. Takie praktyczne zestawy są najlepsze. Zestaw praktyczny a zarazem bardzo ładny. W tym miesiącu bardzo chciałabym dostać się do testów, ponieważ butelka bardzo mnie zainteresowała a podgrzewacz przydałby się do podgrzewania obiadków.

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do zgłaszania się do blogosfery Canpol babies. 

Jeśli jesteś blogującą mamą zgłoś się już dziś! Nie czekaj!

Ilość zestawów dla rodziców jaki i maluszków jest ograniczona, ale i tak jest tego sporo, ponieważ wygrywa aż 30 osób!!! Wejdź na stronę Canpol i sprawdź!

Blogosfera to miejsce, w którym blogujące mamy otrzymują produkty do testowania lub organizacji konkursów na swoich blogach.

Zgłaszać się można do 31 grudnia, po 31 grudnia zostanie wybranych 15 testerek oraz 15 organizatorek konkursów. Każda organizatorka otrzyma po dwa zestawy do swojego konkursu. Ja już się cieszę na możliwość zorganizowania konkursu na moim blogu. Uwielbiam wręczać prezenty, gdyż wiem, że uszczęśliwią one jakiegoś malucha, a także rodziców. Taki zestaw zapewne przyda się dla każdej mamy.

Ja bardzo ucieszyłabym się z takiego pięknego, uroczego i praktycznego zestawu, który doskonale sprawdziłby się podczas przygotowywania smacznych posiłków. A TY chciałabyś mieć możliwość testowania takiego zestawu? Jeśli tak, możesz się zgłosić do blogosfery, bądź czekać na konkurs na moim blogu!

A jeśli nie prowadzisz bloga, to nie musisz się martwić. Na stronie Canpol babies również są organizowane nabory do testów produktów. Co prawda zestaw jest inny ale równie ładny i praktyczny. Zestaw zawiera karuzelę i zabawkę. Jeśli chcesz sprawdzić co takiego można otrzymać do testów oraz co należy zrobić by takowy zestaw otrzymać, wejdź na stronę Canpol i dowiedź się więcej potrzebnych informacji.

Polecam oba warianty testów, sprawdziłam i w obu przypadkach się sprawdza. Jeśli masz wątpliwości zapraszam Cię do moich niektórych wygranych z blogosfery. Dodatkowo na stronie Canpol jest organizowany konkurs „Moje pierwsze Święta” w którym do wygrania są bardzo ciekawe nagrody, takie jak; mata edukacyjna, karuzela, zabawki, butelki itp. 😉

Życzę powodzenia!!!