lg k10 etui

Etui na telefon z nadrukiem SOWA.

Posted by

Moje etui na telefon.

W dzisiejszych czasach trudno jest żyć bez telefonu, nawet kilkumiesięczne dziecko domaga się zabawy telefonem. Przez komórkę kontaktujemy się ze znajomymi, rozmawiamy, smsujemy, przeglądamy wiadomości, dokonujemy różnych płatności, przez telefon zamawiamy zakupy, itp. Nosząc telefon ciągle przy sobie szybko się niszczył, miał liczne zadrapania a nawet obicia. Pomyślałam, że warto zainwestować w dobre i ładne etui. Moją obudowę zamówiłam na stronie EtuiStudio, gdzie jest bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju „ochraniaczy” na różne modele telefonu. Ja wybrałam etui na telefon LG K10, gdyż posiadam taki model.

Nadruk KAWA SOWA.

Mój telefon teraz posiada bardzo ładny nadruk z sową. Przeglądając wszystkie kolorowe etui nie mogłam zdecydować się na konkretny wzór. Wybór jest po prostu przeogromny a wszystkie nadruki kuszą swoją oryginalnością, pomysłowością i pięknym wyglądem. Jak tylko natrafiłam na to etui wiedziałam, że do mnie pasuje i na pewno się polubimy. Mamy dużo wspólnego, gdyż jestem jak ta sowa. W dzień chodzę i funkcjonuję dzięki kawie, więc oczy mam otworzone szeroko od kawy jak sowa. W nocy, gdy dzieci idą spać ja ogarniam mieszkanie i bloga.

Dodam, że noszę okulary, więc ta sowa jak znalazł – moje odzwierciedlenie. Na pierwszy rzut oka nawet nie widać, że ta sowa jest zrobiona z ziarenek kawy, wygląda jak prawdziwy ptak. Etui nie tylko spełnia funkcje estetyczne ale i chroni telefon przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Moja obudowa ma modny, wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd jest idealnie dopasowana do telefonu, posiada otwory na przyciski, kamerę, ładowarkę itp. Jest to twarde etui z pięknym nadrukiem oraz z przezroczystymi bokami. Dodam, że taki telefon z osłonką lepiej trzyma się w dłoni.

JA – miłośniczka kawy.

Uwielbiam pić kawę, a najbardziej z mlekiem, a mój nowy nabytek idealnie nawiązuje do mojej kochanej używki. Kawa na moim blogu króluje wszędzie nawet na stronie głównej. Blog posiada również kilka wpisów odnośnie kawy, więc ta obudowa jest idealnym nawiązaniem do reszty wpisów. 😉 Teraz gdy mam taki ładny obrazek i wykonuję jakąś czynność, na przykład jem, odwracam telefon pięknym nadrukiem do góry i podziwiam jego urok zamiast przeglądać posty i wiadomości jedząc śniadanie.

Mój nowy gadżet prezentuje się znakomicie co widać na zamieszczonych zdjęciach.