Fotokalendarz i fotoksiążka – idealny pomysł na prezent

Posted by

Mamy listopad, a już niedługo grudzień, więc już czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych.

Grudzień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nimi i święta takie jak Mikołajki czy też Boże Narodzenie. Myślę, że to czas by pomyśleć o prezentach. Wszyscy uwielbiają otrzymywać jak i dawać prezenty. A widząc zadowolenie u innych jest to najlepsze wynagrodzenie. A co może najbardziej uszczęśliwić i wywołać zachwyt a czasem i łzy wzruszenia?! Oczywiście foto prezenty, takie jak fotokalendarz czy też fotoksiążka.

Bądźmy kreatywni i stwórzmy idealny a co najważniejsze niepowtarzalny prezent ze własnych zdjęć.

Bawmy się, twórzmy i podarujmy to co najważniejsze, czyli szczęście rodziny. ;-)Podarujmy najpiękniejsze chwile i wspomnienia, czyli to wszystko co jest najcenniejsze. Uwierzcie mi, taki prezent wywoła najpiękniejsze emocje. Emocje; szczęścia, radości, uśmiechu, wzruszenia a nawet płaczu, oczywiście z łez szczęścia. To prezent, który może być w formie wspomnień, bądź też wyrazem uczuć dla bliskiej osoby, na przykład ukochanego, ukochanej. Podarujmy radość, kawałek siebie w fotokalendarzu lub w fotoksiążce.

Pamiętam jak rok temu, właśnie w prezencie pod choinkę podarowaliśmy dziadkom fotoksiążki i byli bardzo zadowoleni. Zdjęcia oglądali z zachwytem. Fotoksiążka i fotokalendarz to prezent od serca, ponieważ dajemy kawałek naszego szczęścia (na przykład zdjęcia dzieci).  Fotokalendarz i fotoksiążka idealnie sprawdzą się jako prezent dla dziadków. Fotokalendarz będzie idealny na prezent gwiazdkowy dla babci i dziadka, z pewnością będą przygląda się swoim wnukom każdego dnia.

Foto produkty, które widoczne są na zdjęciu zostały zamówione na stronie colorland.

Zamawiając kalendarz wybiera się szablon, który najbardziej nam się podoba. Ja wybrałam motyw MALOWANE PODRÓŻE, ponieważ wydał mi się najbardziej „chłopięcy”. Rysunki przedstawiają różne środki transportu. Takie motywy idealnie pasują do naszych zdjęć z samochodami i różnymi zabawami. Nasze zdjęcia są bardzo kolorowe, jak to zdjęcia z dziećmi, więc idealnie wpasowały się w tą grafikę. Oczywiście, można wybrać bardziej stonowany motyw, jak na przykład PREZENT DLA BABCI, PREZENT DLA DZIADKA, NASZE MALUCHY, czy też BUKIET WSPOMNIEŃ i wiele wiele innych. Do wyboru jest aż 77 szablonów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kalendarz posiada 13 kart i jest w pionie, wielkości A4. Błyszczący wydruk na satynowym papierze. Przy tworzeniu własnego kalendarza jest możliwość zaznaczania własnych dat i świąt. 😉

Moja fotoksiążka jest piękna! Oczywiście dlatego, że zawiera moje zdjęcia! 😉 Można podziwiać własne dzieło i to kilkakrotnie w ciągu dnia! Chyba jest to jedyna książka, którą oglądam wiele razy nie czytając nawet żadnego tekstu. 😉 A ja jestem wielką miłośniczką wszelkich książek, lecz ta jest moja i jedyna w swoim rodzaju. Drugiej takiej nie znajdziecie, musicie stworzyć swoją, by móc podziwiać ją tak jak ja. 😉 Format to A4 -jest duża i gruba bo liczy 100 stron! 😉 Twarda oprawa i piękne zdjęcia! Moje zdjęcia! Żeby efekt naszej książki był WOW musimy mieć też zdjęcia dobrej jakości i dużej rozdzielczości. I nie ma tu winy wydruku, gdy do fotoksiążki damy słabe fotki. Widać to nawet w mojej książce, gdzie niektóre zdjęcia są super, idealne, mega kolory, nic nie jest rozmazane, a na niektórych, które wykonane były w pośpiechu telefonem, są niewyraźne i mało efektowne. Jednak efekt całościowy jest piękny!

Można powiedzieć, że jest to moja własna książka.;-) Moim zdaniem taki foto produkt ze zdjęć jest wytrzymalszy niż tradycyjny album. Dłużej można cieszyć się jego pięknym wyglądem. Albumy zazwyczaj szybko się rozlatują, bądź gubią się z nich zdjęcia. ;-P

Kto nie ma pomysłu na prezent, to jak najbardziej polecam foto produkty; kalendarz i fotoksiążkę. 😉

Podoba Wam się moja fotoksiążka i kalendarz? 😉

Jeśli spodobał się Wam fotokalendarz to mam rabat 😉

Kod rabatowy na fotokalendarz A3 pion/poziom w promocyjnej cenie 19 zł.

Kod rabatowy: KLNDBM18