Site icon Blog Mama

Fotokalendarz – idealny pomysł na prezent dla najbliższych

Fotokalendarz – piękne chwile uwiecznione na zdjęciach

Wiem, że mamy obecnie października, ale przypominam, iż grudzień zbliża się wielkimi krokami, a wtedy- ani się obejrzysz gdy nastaną święta, takie jak Mikołajki, czy też Boże Narodzenie. Może z okazji urodzin, czy też imienin wręczysz swoim bliskim na przykład kalendarz ścienny ze zdjęciami? Myślę, że to czas, aby pomyśleć o prezentach, tym bardziej że zbliża się czas promocji taki jak na przykład Black Friday. Wszyscy uwielbiają otrzymywać jak i dawać prezenty. A widząc zadowolenie u innych jest to najlepsze wynagrodzenie za poświęcony czas na poszukiwaniach idealnego prezentu. Jak myślicie co może najbardziej uszczęśliwić i wywołać zachwyt, nieposkromioną radość, a czasem i łzy wzruszenia?! Oczywiście foto prezenty, takie jak na przykład Kalendarz Rossmann – praktyczna ozdoba dla każdego

Bądźmy jak dzieci… kreatywni i stwórzmy coś niepowtarzalnego i niebanalnego. Nie idźmy prostą drogą na łatwiznę i nie kupujmy banalnych gotowców. Zróbmy idealny a co najważniejsze niepowtarzalny prezent z własnych zdjęć.

Projektowanie to czas, kiedy możesz uruchomić kreatywność i zrealizować ciekawe pomysły. Bawmy się, twórzmy z fotousługi i podarujmy to co najważniejsze, czyli szczęście naszej rodziny. ;-)Podarujmy najpiękniejsze chwile radości i niezapomniane i wspomnienia. Warto utrwalić je w zachwycającej formie fotokalendarza. Przecież w ciągu roku wydarzyło się tak wiele, przeżyliśmy tyle cudownych momentów z których teraz można stworzyć wyjątkowe wspomnienia. Wszystko to co jest dla nas najcenniejsze. Uwierzcie mi, taki prezent wywoła najpiękniejsze emocje. Emocje; szczęścia, radości, uśmiechu, wzruszenia a nawet płaczu, oczywiście z łez szczęścia. To prezent, który może być w formie wspomnień, bądź też wyrazem uczuć dla bliskiej osoby, na przykład ukochanego, czy też ukochanej. Podarujmy radość, kawałek siebie w fotokalendarzu.

Pamiętam jak rok temu, właśnie w prezencie pod choinkę podarowaliśmy dziadkom fotokalendarze i byli bardzo zadowoleni. Zdjęcia oglądali z zachwytem i podziwem. Fotokalendarz to prezent od serca, ponieważ dajemy kawałek naszego szczęścia (na przykład zdjęcia dzieci). Taki kalendarz ze zdjęć idealnie sprawdzą się jako prezent dla dziadków, czy też najbliższych, rodziców, ukochanego, czy też ukochanej. Fotokalendarz będzie idealny na prezent gwiazdkowy dla babci i dziadka, z pewnością będą przyglądać się swoim wnukom każdego dnia.

Zamawiając kalendarz Rossmann wybiera się szablon, który najbardziej nam odpowiada i pasuje do danej sytuacji, czy też otoczenia. Do wyboru są różne formy, kształty prostokątne, kwadratowe, możemy też zamówić kalendarz na drewnianej listwie. A do wyboru mamy takie warianty jak; kalendarz ścienny, biurowy, adwentowy, kieszonkowy oraz terminarz. Do wyboru są też różne motywy jak i rozmiary. Wbrew pozorom nie jest to wcale trudne zadanie. Wystarczy wybrać odpowiedni szablon i wstawić w odpowiednie miejsca ulubione zdjęcia i gotowe, jeszcze może jakiś tekst od siebie i stworzyliśmy coś wyjątkowego. Ozdobisz zdjęcia clipartami, tekstami i ramkami. Możesz decydować o każdym elemencie i każdym detalu Twojego projektu i sprawić, by miał jeszcze bardziej osobisty  i wyjątkowy charakter.

Takie kreatywne prezenty od serca dają najwięcej radości, zarówno osobie tworzącej prezent, jak i obdarowanej.
Możesz pochwalić się w komentarzu, czy miałaś/ miałeś już przyjemność stworzyć swój własny niepowtarzalny fotokalendarz i czy było to dla Ciebie dużym wyzwani
Exit mobile version