zamek-wrozki

Gdzie na tegoroczną Majówkę?

Posted by

Gdzie na Majówkę?

Czy Wy również nie możecie doczekać się już ciepłych słonecznych dni, i z utęsknieniem wyczekujecie dni wolnych oraz Majówki?

Ja potrzebuję już promieni słońca i odrobiny zieleni. Szarość nieco mnie dobija, przez co czuję się zmęczona, przygnębiona i niewyspana. Tegoroczna zima tym bardziej okazała się przygnębiająca. Jest szaro, buro, ponuro, pochmurnie, deszczowo, a miało być pięknie biało.. bałwanki, śnieżki, sanki i te sprawy.
Choć Majówka, w tym roku również nie wypada zbyt kolorowo, gdyż będzie nieco krótsza niż zwykle, dni wolne wypadają 01.05 (jest to piątek), a 03.05 (niedziela), to tym bardziej nad Majówką wypada zastanowić się nieco wcześniej, a nawet już dziś by zaplanować te dni w  maksymalnie atrakcyjny sposób.
Jeśli chcecie zasmakować czegoś zagranicznego i nie jesteście pewni gdzie spędzić weekend Majowy, a przy tym zaznać nieco więcej słońca, to być może z dobrym rozwiązaniem przychodzi do nas oferta ITAKI.
W tym terminie dostępna jest Grecja, Turcja  oferująca przeróżne atrakcje dla dzieci. Przeglądając oferty, a zarazem oglądając zdjęcia, człowiek zaczyna marzyć jak leży na plaży i popija kolorowe drinki, a dzieci wesoło bawią się obok.
To wspaniałe propozycje dla rodzin i miłośników wodnych szaleństw; baseny, zjeżdżalnie, plaże, a  do tego sympatyczny zespół animatorów, którzy nie pozwolą na nudę dziecku. Każdy znajdzie coś dla siebie.  Wiem z doświadczenia, że wyjazd z dziećmi to duże wyzwanie, ponieważ wszystko trzeba zaplanować z wyprzedzeniem, dokładnie sprawdzić czy wszystko jest dostosowane do rodzin z dziećmi.
Nie bez kozery wspominam tu o biurze podróży, ponieważ nie chciałabym by moje dzieci się nudziły, jak również chciałabym by miały jak najlepiej zorganizowany czas. Tak abym ja i mój mąż również moglibyśmy znaleźć choć chwilę dla siebie, w końcu ja chcę też odpocząć. Oferta musi być atrakcyjna pod względem atrakcji ale też ceny, przecież nie wydam całego majątku na kilka dni zabawy. (widziałam na stronie, że jest promocja) Atrakcyjne wydają się być oferty zagraniczne, ponieważ ich ceny są kuszące i porównywalne do naszych cen krajowych.
Zapraszam również do odwiedzenia mojego wcześniejszego wpisu Wakacje z dziećmi, gdzie opisane zostało jak przygotować się na podróż z dzieckiem.
A jeśli chcecie poznać większą ofertę z przeróżnymi kierunkami, zerknijcie za zakładkę „ nasze kierunki” z pewnością coś was zainteresuje. Rezerwuj i nie czekaj na lepszym czas 😉
Morze, góry, mazury? Czemu nie, każdy plan jest dobry, oby tylko niczego nie żałować! RODOS (rodzinne ogródki działkowe ogrodzone siatką) to również dobry pomysł na miło spędzony czas z rodziną. Można grillować, rozpalić ognisko, pograć w piłkę, gry planszowe, posiedzieć na kocu na zielonej trawie itp.
Ciekawą atrakcją dla dzieci mogą się okazać większe place zabaw w waszej okolicy. Takie na których Wasze pociechy jeszcze nie miały okazji przebywać. Jak to mówią „ruch to zdrowie” dlatego, ważne jest aby ten czas spędzić na świeżym powietrzu, zażywając nieco ruchu.
Z czystym sumieniem polecam też Magiczne Ogrody, o których pisałam już we wpisie na blogu. Magiczne Ogrody uzyskały tytuł „najlepszej rodzinnej atrakcji turystycznej w Polsce w 2020 roku”. Organizatorem plebiscytu był portal Dziecko w Podróży. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mieliśmy okazję odwiedzić to urocze miejsce. Atrakcji jest mnóstwo, a dzieci oczywiście szczęśliwe.