książeczki do wanny

Historie biblijne i Stworzenie Świata – książeczki do kąpieli.

Posted by

Książeczki do kąpieli Historie biblijne i Stworzenie Świata.

Książeczki do kąpieli z opowieściami biblijnymi to świetny sposób na połączenie wieczornych rytuałów. Łączymy ze sobą kąpiel oraz wieczorną modlitwę. Książeczki są pełne zabawnych religijnych opowieści, które na pewno spodobają się małemu katolikowi. Książeczki są przedstawione bardzo kolorowo a obrazki są dostosowane do najmłodszych, są bardzo sympatyczne i miłe, pełne przesympatycznych zwierzątek. Książeczka Historie biblijne to bardzo ciekawy i kolorowy sposób na przybliżenie dzieciom Biblii i Ewangelii. W książkach są zamieszczone zabawne i dziecinne ilustracje, które rozładowują tą jakże poważną historię biblijną. Książki są adresowane do najmłodszych, ponieważ mają miękkie i wytrzymałe strony a jak wiadomo, maluszki uwielbiają podgryzać książeczki, bądź urywać kartki, więc takie książeczki są fajnym rozwiązaniem dla maluszka. Myślę, że i starsze dziecko również będzie zainteresowane takimi książkami, gdyż książki są pełne ciekawych i interesujących treści. Tej treści jest nawet sporo w porównaniu do ilości stron, których jest kilka.

Książeczki są wykonane z materiału nieprzepuszczającego wody, do wielokrotnego użytku. Dzięki takim książeczkom jak Historie biblijne oraz Stworzenie Świata, dziecko może bawić się oraz poznawać Biblię podczas kąpieli. Małe książeczki, które bawią a zarazem uczą. W książeczce Historie biblijne są takie opowieści jak:

  • Dawid i Goliat,
  • Jonasz i Wieloryb,
  • Daniel i Lwy,

książeczki do kąpieli historie biblijne

Historie biblijne i Stworzenie Świata jako dodatek do prezentu na Chrzest Święty.

Już wcześniej pisałam o książeczkach Wydawnictwa Święty Wojciech, które były przeznaczone dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej. Wpis o książeczkach przygotowujących dzieci do spowiedzi i Pierwszej Komunii Świętej możecie przeczytać pod tym tytułem Puk, Puk! Czy to mój Bóg?

Prezenty na Chrzest Święty to nie tylko pieniądze w kopercie, to również wyjątkowy dzień mający wymiar duchowy, więc prezenty też powinny być choć w jakimś stopniu z tym wydarzeniem powiązane. Myślę, że takie książeczki jako dodatek do prezentu będą idealne, ponieważ są powiązane z ważną i duchową uroczystością oraz są przeznaczone dla maluszków. Nawet kilkumiesięczne dziecko może już bawić się i oswajać z książeczką. Oprócz książeczek Historie biblijne i Stworzenie Świata w serii znajdziemy również książki takie jak Przypowieści Jezusa i Narodziny Jezusa. Uważam, że te książeczki są godne uwagi i warto je podarować dziecku.

 

książeczki do kąpieli stworzenie świata