fotoobraz

Idealny prezent!- fotoobraz od Saal Digital Polska;-)

Posted by

Idealny prezent- fotoobraz od Saal Digital Polska😉

Kiedy odebrałam moją fotoksiążkę, byłam nią tak oczarowana, wiedziałam, że na niej nie poprzestanę i kiedyś jeszcze skorzystam z usług Saal Digital Polska. Nie spodziewałam się, że tak szybko dokonam kolejnego zamówienia!

Mam masę niewywołanych zdjęć, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam okazji, bądź brakowało mi czasu na przeglądanie, wybieranie i oddawanie ich do druku. Lecz, gdy zobaczyłam w ofercie Saal Digital, iż można zamówić fotoobraz od razu wiedziałam, że będzie to świetny prezent dla mojego męża. Jak wiadomo, czas świąt się zbliża, więc warto pomyśleć o prezentach! Wybrałam zdjęcie – oczywiście ślubne! Dlaczego akurat ślubne?! Jestem ponad 3 lata po ślubie, a jeszcze nie mam żadnego wywołanego „papierowego” zdjęcia. Więc taki fotobraz ze ślubnym zdjęciem to coś wspaniałego!

Mój najpiękniejszy dzień w życiu został uwieczniony na fotoobrazie od Saal Digital !!!

Moim skromnym zdaniem obraz wygląda przepięknie!! 😉

Efekt jest znakomity, kolory są wyraziste, nasycone, a ramka wokół płótna nadaje temu wszystkiemu elegancji i estetyczności. Więc wszystko warte jest swojej ceny!

Jestem szczęśliwa, że zamówienia przychodzą tak szybko, bo po około 2 dniach miałam obraz u siebie w domu. Należę do tych niecierpliwych, więc jestem zadowolona, że paczka przychodzi tak szybko i nie muszę czekać na nią w nieskończoność…

Zdjęcie możemy odpowiednio dopasować w aplikacji jaką oferuje producent. Do wyboru mamy kilka rodzajów materiałów, więc każdy znajdzie coś dla siebie, według własnych upodobań.

Kolor, wykończenie, obramowanie, materiał – wszystko mnie pozytywnie zaskoczyło. Oglądanie zdjęć w wersji elektronicznej to jedno, natomiast trzymanie w rękach takiego obrazu, to zupełnie inne wrażenia estetyczne!

Zamówiłam nieduży obraz, bo 20 x 30 cm myślę, że to odpowiednia wielkość do niedużego pokoju. Mój obraz jest wykończony drewnianą szeroką ramą, więc można go nawet postawić na półce i daje to super efekt!

Moim zdaniem taki obraz może być super prezentem dla bliskiej nam osoby. Chciałabyś pozytywnie zaskoczyć bliską Ci osobę swoim prezentem?! Marzysz by twój prezent był wyjątkowy, niepowtarzalny.. Masz już dość banalnych świątecznych swetrów i skarpet ?! Jeśli tak, to wybierz fotoobraz od Saal Digital, a obdarowana osoba poczuje się wyjątkowa!!!

Jestem wraz z mężem bardzo zadowolona z naszego fotoobrazu. Dziękujemy za solidne wykonanie i piękny efekt! TO PRZEPIĘKNY PREZENT !

Z czystym sumieniem polecam ten produkt i współpracę z Saal Digital, każdemu. Sama z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z ich usług. Już planuję kolejne zamówienia …