Jak urządzić niezapomniane urodziny dla dziecka?

Posted by

Urodziny to dla każdego dziecka wyjątkowy dzień. Aby był niezapominany, warto urządzić wyjątkowe przyjęcie urodzinowe!

Prezenty, spotkanie z najbliższymi, dobra zabawa – urodziny dla dzieci to dzień jedyny w swoim rodzaju. Gdy zatem mały solenizant ma obchodzić je wkrótce, warto już teraz pomyśleć o tym, jak zapewnić mu niezapomniane wrażenia.

Wyczekiwany od dawna dzień urodzin na pewno będzie jeszcze lepszy, gdy towarzyszyć będzie mu wspaniałe przyjęcie urodzinowe. Właśnie dlatego coraz więcej rodziców urządza dzisiaj imprezy dla dzieci poza domem.

Jak urządzić wyjątkowe urodziny dla dzieci w Warszawie? Najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów w tej właśnie dziedzinie!

Dlaczego warto urządzić urodziny dla dziecka poza domem?

Wielu rodziców waha się, czy urodziny dla dziecka warto urządzać poza domem. Główne obawy dotyczą wysokiej ceny tego rodzaju zabawy, a także tego, czy rzeczywiście będzie ona całkowicie udana.

Urządzenie imprezy dla dziecka poza domem to przede wszystkim wygoda. Rodzice nie muszą wtedy przygotowywać niczego samodzielnie ani sprzątać, ponieważ organizacją całej imprezy zajmie się wybrana przez nich firma, na przykład sala zabaw albo kawiarnia. W ramach obsługi można otrzymać nie tylko salę do zabawy, ale także wyśmienite jedzenie oraz skorzystać z różnych atrakcji, na przykład animacji, pokazów, konkursów. Dla małego solenizanta oraz jego gości to okazja do zabawy na sto dwa!

Również urodziny dla dzieci poza domem mogą być wspaniałą niespodzianką urodzinową dla dziecka – mogą stać się okazją do spełnienia marzeń, gdy maluch od dawna chciał, aby jego przyjęcie odbyło się przykładowo w parku trampolin.

Co więcej, za organizację przyjęcia urodzinowego dla dzieci w Warszawie oraz w innych miastach w Polsce wcale nie musimy płacić bardzo dużo. Ceny zaczynają się już od około 40-50 złotych za jednego gościa!

Wybierz to najlepsze miejsce na przyjęcia urodzinowe!

Gdy do wyszukiwarki internetowej wpiszemy takie słowa jak „imprezy dla dzieci w Warszawie”, możemy natychmiast zobaczyć, że do dyspozycji mamy wiele różnych miejsc, w których można urządzić przyjęcie urodzinowe dla malucha.

Na co warto się zdecydować? Przede wszystkim powinniśmy dobrać je tak, aby sprawić radość małemu solenizantowi, dlatego najlepiej wziąć pod uwagę jego aktualne zainteresowania oraz życzenia. Wtedy urodziny dla dziecka na pewno będą całkowicie udane!

Przykładowe miejsca do organizacji urodzin dla dziecka:

  • sala zabaw
  • tor gokartowy
  • aquapark
  • kino
  • park linowy
  • kręgielnia
  • pokój zagadek – escape room
  • ulubiona kawiarnia lub restauracja

Oczywiście, to tylko kilka pomysłów na imprezy dla dzieci w Warszawie, ponieważ do dyspozycji mamy również innego rodzaju punkty.

Ile zapłacimy za organizację urodzin dla dziecka poza domem?

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, organizacja urodzin dla dziecka poza domem wcale nie musi pociągać za sobą wysokich kosztów.

Ceny zależne są przede wszystkim od wybranego miejsca na imprezę dla dziecka, a także od konkretnych usług, które znajdują się w ofercie. Najczęściej w cenie 40-50 złotych z jedną osobę otrzymujemy dostęp do sali na około 2 godziny, a także poczęstunek i napoje dla najmłodszych. Często organizator dodaje również niewielki upominek dla jubilata.

Gdy przeznaczymy na urodziny dla dzieci większą sumę, na przykład 70-85 złotych za jedną osobę, wtedy w cenie dodatkowo mogą wchodzić również inne przekąski, usługi animatora, dłuższy czas na zabawę.

Z cennikami można zapoznać się już teraz on-line na stronach internetowych organizatorów.

Airo Space Kids – sprawdzony pomysł na urodziny dla dzieci w Warszawie

Jeżeli poszukujesz dobrego miejsca na urodziny dla dzieci w Warszawie, sprawdź już teraz ofertę organizacji urodzin w sali zabaw Airo Space Kids, która znajduje się przy ulicy Łopuszańskiej.

Airo Space Kids to kosmiczna sala zabaw dla dzieci, gdzie na najmłodszych czeka mnóstwo wyjątkowych atrakcji – trampoliny, zjeżdżalnie, tory przeszkód, ciekawe warsztaty, mini tor gokartowy, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Wpis sponsorowany