Site icon Blog Mama

Jak zorganizować niezapomniane urodziny w ogrodzie.

urodziny w ogrodzie

Urodziny w ogrodzie.

Niedługo zbliżają się urodziny Twojego dziecka a Ty jesteś w martwym punkcie, ponieważ brak Ci miejsca na organizację imprezy w domu czy mieszkaniu. Do tego ta sytuacja, gdy wszystkie restauracje są jak na dzień dzisiejszy zamknięte. Tym samym nie masz zamiaru wydawać całej pensji na urodziny w restauracji czy salach zabawa? Nie martw się, jestem z Tobą, tutaj być może znajdziesz rozwiązanie.

Masz ogródek działkowy, ogród, a może ktoś ze znajomych posiada? Tak! To dobrze, ogród to doskonałe miejsce na tego typu zabawy. Organizowanie imprezy urodzinowej na świeżym powietrzu to wspaniała alternatywa dla zabaw urządzanych w domach, mieszkaniu, różnych lokalach, restauracjach czy też dziecięcych salach zabaw.

Urodziny organizowane w ogrodzie dają wiele plusów, takich jak: co ważne świeże powietrze, aktywnie spędzony czas na zabawie, w minimalnym stopniu znika problem bałaganu, duża niekończąca się przestrzeń, piękno otaczającej nas przyrody, czasem i kontakt z różnymi zwierzątkami, owadami itp, zieleń a tym samym kolory natury pobudzają i inspirują dzieci do kreatywnej zabawy jak i ekspresji. Świeże powietrze to dobro samo w sobie. Mam nadzieję, że nie muszę podawać tu wielu zalet dłuższego przebywania na powietrzu.

W dzisiejszym świecie, gdy jesteśmy z każdej strony otoczeni różnymi nowinkami technicznymi i nawet kilkumiesięczne dziecko domaga się tabletu, komputera czy też telefonu, warto choć od święta oderwać się od przeróżnej technologii i dać się porwać naturze. Gdy do tego dodamy różne zabawy, dziecięce atrakcje, balony i akcesoria urodzinowe smaczne i zdrowe jedzenie, pyszne lody to wiadomo, że zabawa na 100% będzie udana i niezapomniana. Uważam, iż warto wykorzystać zalety przyrody przy planowaniu urodzin pociechy. Gdy mamy, można powiedzieć, że nieograniczoną przestrzeń możemy sobie pozwolić na zaproszenie większej liczby gości, bez obaw o duży bałagan, a nawet zniszczenia jakie mogą mieć miejsce w naszym mieszkaniu czy też domu.

Jak widzimy, a raczej czytamy, zalet jest naprawdę dużo. Ąż żal nie skorzystać z takiej atrakcyjnej i kuszącej propozycji!

O czym należy pamiętać organizując dziecięcą imprezę urodzinową na dworze?:

Dzieci kochają zabawę, więc na urodzinach nie powinno jej zabraknąć. Jest wiele propozycji i sposobów, by dzieci spędziły kreatywnie i miło ten wspaniały czas.

Wśród popularnych atrakcji dla dzieci są:

Jak są plusy muszą też być i minusy takich imprez na świeżym powietrzu:
– wiele zależy niestety od pogody,
– bierzemy na swoje barki całą organizację imprezy, jak i całą odpowiedzialność,
– koszty – czasem mogą być większe niż wcześniej zakładaliśmy,

Podsumowując. Nie zapomnijmy o prezentach są na urodzinach bardzo ważne, wejdźcie na stronę prezentmarzeń gdzie jest dużo fajnych atrakcji do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie, bądź prezent na urodziny dla dziecka i tego mniejszego i większego.

Jest więcej plusów niż minusów, więc warto rozważyć taką opcję. Oczywiście, to tylko propozycje, a każdy może wymyślić własne zabawy i gry. Jeśli chodzi o koszt takiej imprezy na podwórku i przygotowanie wszystkiego samodzielnie na pewno będzie niższy niż w restauracjach, knajpach czy salach zabaw. Przyznacie, że warto urodziny organizować z głową.

Bezspornie, wszystko zawsze sprowadza się do pieniędzy i nie możemy sobie na wszystko pozwolić, na tzw. dziecięce fanaberie i wymysły. Nie damy przecież dzieciom wolnej ręki co do wyboru wszystkiego. Sprawą oczywistą jest, że każdy chciałby wypaść jak najlepiej i by jego urodziny były najlepsze. Jednak wyobraźnia siłą rzeczy jest zazwyczaj ograniczona przez koszty, dlatego nie dajmy się zwariować i przemyślmy każdy szczegół imprezy kilka razy.

Miłej i nieustającej zabawy!
Exit mobile version