#JestemBadamSię!

Posted by

#JestemBadamSię!

 

Jutro 8 marca, Dzień Kobiet, w tym dniu wszyscy pamiętają o kobietach, obdarowują kwiatami, czekoladkami i upominkami. A czy My – kobiety pamiętamy o sobie!? Czy w natłoku codziennych obowiązków mamy czas by pomyśleć o sobie i zadbać o swoje ciało!? O wszystkim musimy pamiętać, o tym by nastawić pranie, zrobić obiad, posprzątać dom/mieszkanie, nakarmić dzieci.

Wszystko można kupić nawet kwiaty w zimie, a czy zdrowie można kupić? … Niby tak, jednak lepiej już teraz zadbać o siebie.

Przyznam się szczerze, że będąc mamą małych dzieci nie mam czasu dla siebie, gdyż dbam o swoją rodzinę, męża i dzieci. Wiem, że jestem im potrzebna i bardzo ważna. Kto lepiej zatroszczy się o moją rodzinę jak nie ja! Tak więc muszę pamiętać by o siebie zadbać i nie chodzi mi tutaj o piękne uczesanie, ładne ubranie, doskonały makijaż, czy też o zrzucenie kilku kilogramów po ciąży, choć to wszystko też jest ważne, jednak w życiu najważniejsze jest zdrowie, o które trzeba dbać, pielęgnować, tak samo jak z kwiatami, jeśli ich nie będziemy pielęgnować, podlewać szybko stracą swoje piękno. Warto zatem zadbać o siebie o swój @kwiat kobiecości. Nie musisz czuć się piękną różą, która co prawda ma swoje wady, możesz czuć się nawet niezauważoną stokrotką pośród traw, ale która ma swój urok i potrafi przetrwać. Odnajdź w sobie siłę i piękno zawalcz o swoje potrzeby i zdrowie! Pamiętaj, szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko. 😉

Jestem potrzebna, jestem ważna, mam męża, dzieci, wszystko co do szczęścia jest potrzebne… a do tego potrzebuję też zdrowia, by to szczęście trwało jak najdłużej.

Dzięki akcji #JestemBadamSię przypominam o sobie i o swoim zdrowiu! Przecież całe piękno bierze się ze zdrowia! 😉

Nie czekaj do jutra, już dziś zrób sobie prezent i bądź szczęśliwa – ZBADAJ SIĘ! 😉