kamizelka odblaskowa

Kamizelka odblaskowa dla dziecka – pomyśl o niej przed początkiem roku szkolnego!

Posted by

Kamizelka odblaskowa dla dzieci.

Drodzy rodzice!

Dziś będzie wpis o bezpieczeństwie naszego dziecka na drodze. Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny a więc warto pomyśleć o pełnej wyprawce dziecka a także o jego bezpieczeństwie podczas wędrówki do szkoły jak i do domu. Kamizelka odblaskowa dla dziecka to obecnie niezbędny dodatek w codziennym życiu, a także niezastąpiony element wyprawki szkolnej. Myślę, że warto rozważyć jej zakup, ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Przepisy wymagają stosowania ich np. przez pieszych poza terenem zabudowanym po zmierzchu, a zwróćmy uwagę na to, iż z każdym dniem, dzień jest coraz krótszy. Kamizelka zdecydowanie zwiększy widoczność noszących je osób. Ja mam w domu małe dzieci jedno ma prawie trzy latka, a więc jest w wieku przedszkolnym. Piotruś jest bardzo ruchliwym chłopcem i wszędzie go pełno. Nie trzeba nawet codziennie chodzić do przedszkola by dbać o bezpieczeństwo dziecka.

Niezależnie od tego, czy nasze dziecko będzie biegać po parku, jeździć na rowerku czy hulajnodze, a może codziennie będzie chodzić na przystanek autobusowy, kamizelka odblaskowa dla przedszkolaka zapewnia mu odpowiednią widoczność, a co za tym idzie większe bezpieczeństwo. Ze względu na niewielki wzrost dziecka, jego żywiołowość, energię, potrzebę odkrywania świata i wielką ciekawość, dzieci potrzebują na drodze dodatkowego zabezpieczenia i ochrony. Kamizelki odblaskowe dla dzieci przedszkolnych jak i szkolnych chronią je przed wypadkiem samochodowym, oraz sprawiają, że są bardziej widoczne. Takie kamizelki dla dzieci powinny znaleźć się w każdym domu, gdzie są dzieci szkolne i przedszkolne, a zadaniem rodzica jak i opiekunów powinno być nauczenie dzieci zasad poruszania się w ruchu drogowym i dbania o własne zdrowie i bezpieczeństwo.

Kamizelka odblaskowa dla dzieci cena

Cena takiej kamizelki to niewielki wydatek zważywszy na bezpieczeństwo jakie niesie dziecku. Kamizelki ostrzegawcze dla dzieci są oferowane w kilku rozmiarach dostosowanych do wieku dziecka, tak by zapewnić dzieciom swobodę ruchów i komfort użytkowania. Znajdziemy takie zarówno dla maluchów od 2 do 4 lat, dla przedszkolaków od 4 do 9 lat i uczniów w wieku 10 – 13 lat a nawet gimnazjalistów (13 – 16 lat). Kamizelki są przewiewne, więc dziecko się w nich nie poci. Dobrze dobrana kamizelka odblaskowa w żaden sposób nie przeszkadza w zabawie i przebywania na świeżym powietrzu, gdyż jest tak lekka, że się jej po prostu nie czuje. Kamizelki odblaskowe dla dzieci ceny…  Cena jest naprawdę niska jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Możemy znaleźć kamizelki za 7 złotych z groszami a także nieco droższe od 10 złotych po 20 złotych.

Kamizelka nie musi być nudna i jednokolorowa. Można zakupić taką z nadrukiem, która wygląda ciekawie i zabawnie a także dodaje otuchy.

Kamizelki jak i inne akcesoria odblaskowe można znaleźć na stronie odblaski24.com.pl

Macie już pełną wyprawkę szkolną dla dziecka? Znajduje się tam kamizelka?