Site icon Blog Mama

Karuzela dla dzieci – do wygrania 20 elektrycznych karuzel

Karuzela dla dzieci – Piraci

Do wygrania na blogosferze jest nie jedna karuzela dla dzieci ale aż 20!

Mam nadzieję, iż nie muszę przedstawiać marki Canpol babies, myślę, że większości jest znana. To właśnie z blogosfery Canpol babies mam okazję organizować konkursy dla czytelników mojego bloga oraz testować produkty i wystawiać opinię na blogu. Już kilka razy miałam okazję organizować konkursy oraz testować produkty. W tym miesiącu (listopad) blogosfera oferuje 20 ELEKTRYCZNYCH KARUZEL PIRACI.

Blogosfera Canpol Babies -Co można wygrać?

W tym miesiącu nie jest to zestaw a karuzela dla dzieci. Jedna osoba otrzymuje jedną karuzelę, czy to do testów czy też na swój konkurs na blogu.

„Karuzela z nowej kolekcji „Piraci” wykonana jest z najwyższej jakości super miękkiego pluszu. Powstała z bezpiecznych, przeznaczonych do kontaktu z dzieckiem materiałów. Karuzela dla dzieci wyposażona jest w cztery lekkie, miłe w dotyku odczepiane zabawki, zawierające grzechotki i piszczałki. Wyposażona w pałąk z lusterkiem z mocowaniem do łóżeczka i nową pozytywkę. Delikatne dźwięki aż 12 kołysanek do wyboru uspokajają dziecko, ułatwiając zasypianie, a żywe kolory rozwijają koordynację wzrokową i motoryczną maluszka.”

Zgłoś się!

Uznałam, że nie ma co czekać na ostatnią chwilę i zgłosiłam mój blog do blogosfery Canpol z nadzieją na możliwość testowania karuzeli oraz organizowania konkursu dla czytelników bloga BlogMama.pl
Jestem pełna nadziei, iż już niebawem pojawi się konkurs z piękną karuzelą do wygrania od Blogosfery. Jeśli nie dostałabym się do organizacji konkursu to chciałabym bardzo dostać się do testowania i dzielić się moją opinią z innymi mamami. Uwielbiam testować wszelkie dziecięce nowości i patrzeć na zadowolone dzieciaczki. Takie zabawki są piękne! W tym miesiącu bardzo bym chciała dostać się do testów, ponieważ mój synek nie posiadał takiej karuzeli i wiem, że byłby z niej bardzo zadowolony. Z pewnością ułatwiłaby mu samodzielne zasypianie. 😉

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do zgłaszania się do blogosfery Canpol babies. 

Jeśli jesteś blogującą mamą zgłoś się już dziś! Nie czekaj!

Ilość jest ograniczona, ale i tak jest tego sporo, ponieważ wygrywa aż 20 osób!!! Wejdź na stronę Canpol i sprawdź! Blogosfera to miejsce, w którym blogujące mamy otrzymują produkty do testowania lub organizacji konkursów na swoich blogach.

Zgłaszać się można do 30 listopada, po 30 listopada zostanie wybranych 10 testerek oraz 10 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po karuzeli do swojego konkursu. Ja już się cieszę na możliwość zorganizowania konkursu na moim blogu. Uwielbiam wręczać prezenty, gdyż wiem, że uszczęśliwią one jakiegoś malucha.  W tym miesiącu to i mama będzie zadowolona z takiej karuzeli ponieważ ułatwi zasypianie maluszkowi oraz zajmie trochę maluszka zabawą. 😉

Ja bardzo ucieszyłabym się z takiej pięknej karuzeli. A TY chciałabyś mieć możliwość testowania? Jeśli tak, możesz się zgłosić do blogosfery, bądź czekać na konkurs na moim blogu!  

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Pssst. A jeśli nie prowadzisz bloga, to nie musisz się martwić. Na stronie Canpol babies również są organizowane nabory do testów produktów. Co prawda zestaw jest inny ale równie ładny i praktyczny. Zestaw zawiera laktator oraz trzy butelki. Jeśli chcesz sprawdzić co takiego można otrzymać do testów oraz co należy zrobić by takowy zestaw otrzymać, wejdź na stronę Canpol i dowiedź się więcej potrzebnych informacji.

Polecam oba warianty testów, sprawdziłam i w obu przypadkach się sprawdza. Jeśli masz wątpliwości zapraszam Cię do moich niektórych wygranych z blogosfery.

Życzę powodzenia!!!

Exit mobile version