trychoxin konkurs

Konkurs! Do wygrania ampułki i szampon Trychoxin!

Posted by

Uwaga Konkurs! Do wygrania ampułki i szampon Trychoxin!

Do wygrania preparat Trychoxin – kuracja przeciwko wypadaniu włosów w ampułkach oraz szampon.

Jeśli masz problem z osłabionymi i wypadającymi włosami to dobrze trafiłaś, ten konkurs jest dla Ciecie! Jak wiadomo, mamy po porodzie zmagają się z problemem wypadania włosów, więc taka kuracja jest świetnym rozwiązaniem na wszelkie problemy z włosami. Ja oczywiście sprawdziłam całą kurację z ampułkami i szamponem i muszę napisać, że to działa! Jeśli macie jakieś wątpliwości czy warto wziąć udział w konkursie to zapraszam do mojego wpisu Wypadanie włosów – to już nie problem! Nic nie stracisz, tylko zyskasz! …. Zdrowe i piękne włosy! 😉

Zadanie konkursowe

Drogie czytelniczki,♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Przypatrzcie się na fotografiach we wpisie na moim blogu lub na FB Trychoxin preparatowi i napiszcie co w kuracji Trychoxin najbardziej Was zaciekawiło i dlaczego ampułki oraz szampon miałby trafić właśnie do Ciebie.
Najbardziej trafne i interesujące spostrzeżenie zostanie nagrodzone 🙂

Zgłoszenia konkursowego należy dokonać poprzez zamieszczenie komentarza na blogu pod tym postem konkursowym.

Nagrody !

Wygrywają dwie osoby:

I miejsce – ampułki Trychoxin

II miejsce – szampon

Nagrodę wysyła organizator konkursu, a co za tym idzie pokrywa koszty wysyłki. 😉 (wysyłka tylko na terenie Polski)

Organizator: BlogMama.pl

Sponsor: Trychoxin.pl

Czas trwania konkursu: Od dnia 20. 07.2018 do dnia 02. 08. 2018 (włącznie z tym dniem)

Wyniki konkursu: 05. 08. 2018

  1. Dane osobowe Uczestników Konkursu, będą przetwarzane przez Organizatora tylko i wyłącznie dla potrzeb prowadzenia Konkursu.
  2. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych prac konkursowych.
  3. Laureatów konkursu wyłoni organizator, czyli BlogMama.pl
  4. Nagrody nie podlegają wymianie na inne oraz na nagrodę pieniężną.

POWODZENIA!!


Wyniki konkursu !

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie.

I miejsce – ampułki Trychoxin otrzymuje Anna Kamil Zawisza

II miejsce – szampon Trychoxin otzymuje Agnieszka Lewandowska

Gratuluję !

Dane do wysyłki proszę przesłać na maila kontakt@blogmama.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

 

Anna Kamil Zawisza

Jak dla mnie najbardziej interesujący okazał się fakt, iż ampułki podzielone są na 3 fazy działania… to znakomite rozwiązanie! Zwłaszcza, że wszystkie dotychczasowe ampułki, szampony czy odżywki „na porost włosów i przeciw wypadaniu” miały tylko działanie doraźne. Działały w momecie ich używania a tuż po zakończeniu kuracji problem wracał – teraz już wiem dlaczego. Po przeczytanie Waszego artykułu dowiedziałam się właśnie, że istnieje coś takiego jak 3 etapowe wzmacnianie włosa – najpierw poprzez zapobieganie wypadaniu, następnie przez wspomaganie odrostu włosów aż po wzmocnienie włosów do tego stopnia, że problem z wypadaniem mija na zawsze… Włosy stają się zdrowe i ROSNĄ! Jestem najlepszym przykładem do wypróbowania ampułek oraz szamponu truchoxin, ponieważ od lat zmagam się z problemem wypadania włosów. Miejscami na głowie pojawiają mi się miejsca z rzadszymi włosami co niestety jest widoczne… Żadne preparaty nie są w stanie mi pomóc na dłuższą metę. Po tym jak trafiłam na artykuł o Trichoxin jestem prawie pewna, że to jest to co może pomóc mi zwalczyć ten problem. Pozdrawiam 

Agnieszka Lewandowska

Najbardziej zainteresował mnie szampon, który można stosować codziennie. To że jest on bez sls i sles, nie spotkałam żadnego szamponu przecie wypadaniu włosów bez tych środków myjących więc skaczę z radości.
To że jest bez parabenow i bez silikonów to ważne gdyż silikony zmiękczają włosy i fryzura jest mniej trwała.
Całe opakowanie wygląda bardzo estetycznie, elegancko.
Cechą tego szamponu która mnie uwiodła to peptide biotyno-GHK . Dawno, dawno temu fryzjerka leczyła łysienie plackowate u mojej cioci płukanką peptydową, w której na pewno był między innymi ten biotynowy peptyd.
Już stałam się miłośniczką tego szamponu, który stałby się moim przyjacielem po ciąży z moimi kochanymi trojaczkami. A szansa na piękne włosy to szansa na drugą młodość dla każdej kobiety 

W ampułkach zaciekawił mnie fakt że również wspomagają wzrost włosów i je odżywiają, czego zazwyczaj nie można oczekiwać od innych szamponów.
Również to że jest to kuracja miesięczna, akurat mamy lato, wakacje to najlepszy czas na taką kuracje gdyż przesyłające właściwości słońca wspomaga wypadanie.

Zgłaszam się do udziału w konkursie, szczególnie na przetestowanie szamponu  . Ampułki wydają się być tak samo wspaniałe, ale brak cierpliwości i i czasu przy opiece nad małymi dziećmi, których nie można spuścić z oczu, sprawia że nie będę miała kiedy je wcierać.

Pozdrawiam i życzę słonecznego wypoczynku