KONKURS! Do wygrania dwa zestawy z podgrzewaczem i butelką.

Posted by

Ogłaszam konkurs!

Po raz kolejny znalazłam się się w grupie blogerek wytypowanych do organizacji konkursu. Cieszę się, że będę mogła podarować komuś z Was taki miły i praktyczny prezent. Każdy uwielbia otrzymywać jak i dawać prezenty. Ja również. Jeśli i Ty należysz do tego grona i uwielbiasz otrzymywać jak również wręczać upominki to zapraszam do udziału w konkursie. Zasady są bardzo proste, jak zawsze, wystarczy tylko zgłosić swój udział pozostawiając komentarz na blogu pod tym wpisem konkursowym i czekać na wyniki. Kto wie, może akurat to właśnie do Ciebie trafi paczka z zestawem od Canpol babies.

 Nagrodami są dwa zestawy z podgrzewaczem i butelką marki Canpol babies.

Elektryczny podgrzewacz do butelek

Podgrzewacz został wyposażony w funkcjonalny pojemnik z pokrywką do podgrzewania gęstych pokarmów, pasuje także do większości butelek wąsko i szerokootworowych oraz słoiczków z gotowymi posiłkami. Temperaturę można regulować płynnie, co ułatwia utrzymanie zróżnicowanych pokarmów w odpowiedniej dla nich temperaturze. Dzięki sterowaniu jednym pokrętłem urządzenie jest proste i intuicyjne w obsłudze.

  • pojemnik z pokrywką do podgrzewania gęstych pokarmów
  • płynna regulacja temperatury podgrzewania
  • termostat i grzałka PTC zapewniająca długą żywotność

podgrzewacz do butelek

Butelka Haberman jest opatentowanym produktem zaprojektowanym z myślą o dzieciach cierpiących na kolkę. W przeciwieństwie do innych butelek, w butelce Haberman smoczek tworzy odrębną komorę, która pozostaje szczelnie wypełniona pokarmem przez cały czas w trakcie karmienia. Powietrze zostaje wypchnięte do butelki, nie miesza się z pokarmem, który dziecko pobiera ze smoczka. Została wyposażona w specjalny system, który sprawia, że dziecko nie łyka powietrza, dzięki czemu jest mniej narażone na kolki. Butelka nie rozleniwia dziecka i umożliwia karmienie naprzemienne.

butelka

Nagroda:

Nagrodą są dwa zestawy z podgrzewaczem i butelką. Wygrywają dwie osoby!

Zadanie konkursowe:

Napisz komu podarujesz taki wyjątkowy prezent.  Wypowiedź napisz w komentarzu, na blogu, pod tym wpisem konkursowym.

Czas trwania konkursu:

Od dnia 10.01.2019 do dnia 30.01.2019 (włącznie z tym dniem)

Ogłoszenie wyników:

Dnia 31.01.2019

Organizator:

BlogMama.pl

Sponsor:

Canpol babies (nagrody wysyła sponsor konkursu)

  1. Dane osobowe Uczestników Konkursu, będą przetwarzane przez Organizatora tylko i wyłącznie dla potrzeb prowadzenia Konkursu.
  2. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych prac konkursowych.
  3. Laureatów konkursu wyłoni organizator, czyli BlogMama.pl
  4. Nagrody nie podlegają wymianie na inne oraz na nagrodę pieniężną.
  5. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  6. Jedna osoba= jedno zgłoszenie.

POWODZENIA! 


Wyniki konkursu !

Ten wyjątkowy prezent podarowałabym pewnej Zołzie (tak, dobrze czytacie!), z którą „podarłam niejednego (przysłowiowego) kota” i z którą „skradłam też niejednego konia”, czyli mojej Siostrze. Kaśka – owa Zołza – jest w trudnym okresie macierzyństwa: właśnie wraca do pracy i jest przerażona koniecznością przestawienia swojej Kruszynki na butelkę:

– „Ale wiesz – zauważa Kaśka- jaka jest mama! przegotuje mleko z dwa razy, żeby nie było…”

(Maluszek zostaje pod opieką naszej kochanej, ale i przewrażliwionej mamy, która, słysząc od siostry o JEDNORAZOWYCH PIELUSZKACH, z przerażeniem pyta, czy Kaśka miałaby coś przeciwko, gdyby ona… jednak z tych tetrowych korzystała.

– „To wcale nie jest zabawne! Wiesz, że mama ma problemy z indukcją. – Oczywiście chodzi o kuchenkę…Nasza mama wystrzega się tegoż cudu techniki, obawiając się najgorszego i nigdy, ale to przenigdy nie odważyła się (będąc u siostry) wstawić wody na kawę.

– „A pamiętasz, jak mi ostatnio tłumaczyła, że to mleko, co w lodówce, to trzeba wyciągnąć, żeby „odtajać” zdążyło?! Baśka, ja się po prostu boję, że mama nie ogarnie tematu! A co to za problem wyciągnąć z lodówki odpowiednio wymierzoną porcję, podgrzać, ale nie zagotować i podać Młodemu, nie narażając go na poparzenie albo jakieś dolegliwości?
***
Hmm… No tak. Nasza mama ma czasem naprawdę dziwne pomysły. Ale co zrobić, gdy nie ma wyjścia? Szczerze współczuję swojej siostrze i rozumiem jej obawy, bo tyle rozmów, ile przeprowadziłyśmy z mamą na temat podstawowych zasad pielęgnacji mojego siostrzeńca, ona nie odbyła w całym swoim życiu z żadną z nas.
***
Z całego serca chciałabym pomóc swojej siostrze (a w efekcie i mamie), dlatego też pozostawiam tutaj swój wpis i z nadzieją spoglądam w kierunku podgrzewacza, który od wszystkich -jakże „skomplikowanych i zupełnie niepotrzebnych udziwnień” (cytuję za naszą mamą) – różni się tym, że jest wyposażony tylko w jedno pokrętło. Co więcej, w tym oto podgrzewaczu będzie można przygotowywać do podania nie tylko pokarm (mleko), ale i inne obiadki:)

MAMO KOCHANA! TO JEST TAKIE PROSTE! NAJLEPSZE I NAJPROSTSZE ROZWIĄZANIE JAKIE TYLKO MOGŁOBY BYĆ! WIERZYMY W CIEBIE I UFAMY! – bo przecież Tyś nas czworo „odchowała” – TERAZ TEŻ DASZ RADĘ!:*

… a Ty, Kaśku, mam nadzieję, że mi się uda i będziesz mogła spać spokojnie:)

https://youtu.be/_uSycZK7ANY
Zapraszam do obejrzenia autorskiej prezentacji odpowiadającej na pytanie konkursowe 😉

 

Gratuluję zwycięzcom 🙂

Proszę o podanie danych do wysyłki (imię i nazwisko, adres, email, telefon) na email kontakt@blogmama.pllub w wiadomości przez messengera.