spinki do włosów

KONKURS! Do wygrania spinki do włosów

Posted by

Konkurs, a w nim do wygrania ręcznie robione i niepowtarzalne spinki do włosów!

Co prawda ja mam synków a nie mam córy, ale sama lubię ozdabiać swoje włosy różnymi ozdobami. Jeśli znacie kogoś komu podarowalibyście taką piękną spineczkę to zapraszam do wzięcia udziału w konkursie! Do wygrania są spinki do włosów widoczne na zdjęciu. Wygrywają dwie osoby!

spinki do włosów

Spinki do włosów zostały wykonane ręcznie przez właścicielkę bloga fryzurymarzeny.pl Oczywiście zapraszam na blog, gdzie można odnaleźć wiele ciekawych inspiracji. Na blogu dowiesz się jak krok po kroku można wykonać fryzury dla dziewczynek i kobiet. Sama nie mam talentu do układania włosów, więc z chęcią podpatruję innych jak oni to robią.

Taka piękna spineczka z pewnością będzie pięknie się prezentować na wszystkich rodzajach włosów, czy to kręconych, prostych itp.

Myślę, że w tym roku nie jedną z nas czeka jakaś wspaniała uroczystość na której chciałybyśmy wyglądać pięknie i wyjątkowo, bądź też by nasza mała księżniczka wyglądała jak milion dolarów! 😉

Dlatego zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Zasady są proste.

Nagroda:

Nagrodą są dwie spinki do włosów o długości około 7,5 cm. Wygrywają dwie osoby!

Zadanie konkursowe:

  1. Napisz komu podarujesz taki wyjątkowy prezent.  Wypowiedź napisz w komentarzu, na blogu, pod tym wpisem konkursowym.
  2. Konkurs dla fanów fryzurymarzeny.pl oraz BlogMama.pl na FB. Fan- osoba, która lubi i obserwuje profil na FB zarówno sponsora jak i organizatora. W każdej chwili możesz zostać fanem

Czas trwania konkursu:

Od dnia 10.01.2019 do dnia 30.01.2019 (włącznie z tym dniem)

Ogłoszenie wyników:

Do trzech dni od zakończenia konkursu.

Organizator:

BlogMama.pl

Sponsor:

fryzurymarzeny.pl

Nagrodę wysyła organizator.

  1. Dane osobowe Uczestników Konkursu, będą przetwarzane przez Organizatora tylko i wyłącznie dla potrzeb prowadzenia Konkursu.
  2. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych prac konkursowych.
  3. Laureatów konkursu wyłoni organizator, czyli BlogMama.pl
  4. Nagrody nie podlegają wymianie na inne oraz na nagrodę pieniężną.
  5. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  6. Jedna osoba= jedno zgłoszenie.

POWODZENIA! 


Wyniki konkursu !

 

Wyjątkowe spineczki podaruję mojej córeczce Natalce. Za niedługo są chrzciny naszej drugiej córeczki i Natalka powiedziała mi ostatnio: „Mamusiu ja chce tak bardzo pięknie wyglądać, kiedy będzie chrzest mojej siostrzyczki. Zrobisz mi fryzurę i kupisz mi śliczną sukienkę.” Myślę, że w tych spineczkach prezentowałaby się wyjątkowo a prezent by ją bardzo ucieszył, gdyż lubi tego typu ozdoby do włosów.

Takie boskie spinki na mojej ślicznej Adce będą wyglądały cudownie! Jeśli tylko wygramy myślę że spinki będą świetna reklama codziennie na włosach Ady

Gratuluję zwycięzcom 🙂

Proszę o podanie danych do wysyłki (imię i nazwisko, adres, email, telefon) na email kontakt@blogmama.pllub w wiadomości przez messengera.