Site icon Blog Mama

Kosmetyki dla dzieci Hermz

Kosmetyki dla dzieci Hermz, które pomagają utrzymać naturalny poziom nawilżenia skóry, oraz przyczyniają się do redukcji ciemieniuchy oraz AZS

Jakiś czas temu do testów otrzymaliśmy zestaw kosmetyków dla dzieci marki Hermz. Kosmetyki były starannie zapakowane, aby nie uległy zniszczeniu podczas podróży. Od razu muszę przyznać, iż wcześniej nie miałam styczności z kosmetykami Hermz. Tak więc jest to też okazja do poznania marki, jak i ich produktów. Moi chłopcy mają problemy skórne, jak i AZS, więc tym bardziej jestem zadowolona z testów, gdyż te kosmetyki mają na celu odżywianie i nawilżanie bez naruszania naturalnej bariery hydrolipidowej, co jest bardzo ważne przy wrażliwej skórze małego dziecka.

Gdy na skórze moich dzieci pojawiają się podrażnienia, wtedy skóra wymaga większej uwagi, delikatności , ochrony, oraz nawilżenia. Tak więc w przypadku uciążliwej ciemieniuchy, czy też łojotokowego lub atopowego zapalenia skóry (AZS) dobór odpowiednich kosmetyków do codziennej pielęgnacji jest niezwykle ważny. Takie kosmetyki do codziennej pielęgnacji nie tylko pomogą walczyć z uciążliwymi objawami, ale i zapobiegać ich nawrotom. Pomagają zredukować objawy do minimum i znacznie łagodzą podrażnienia.

 

Kosmetyki dla dzieci – Zestaw Healpsorin Baby od Hermz

Te kosmetyki zapewniają wrażliwej skórze dobre i delikatne nawilżenie i ochronę przed przesuszeniem i swędzeniem skóry. Kosmetyki dla dzieci Hermz dostarczają wrażliwej skórze składników odżywczych, które wspomogą jej naturalne procesy regeneracyjne. Złagodzą już powstałe stany zapalne i pomogą uporać się z przykrymi objawami, jak swędzenie, pieczenie, zrogowacenie naskórka.

Po dłuższym stosowaniu, kosmetyków dla dzieci Healpsorin Baby, (a stosujemy je od stycznia), zauważyłam wyraźną poprawę wyglądu skóry dziecka. Zmniejszenie ilości zmian skórnych, mniej podrażnień, mniej zaczerwienionej skóry, złagodzenie powstałych zrogowaceń. Kosmetyki zapewniają skórze moich dzieci solidną dawkę nawilżenia, odżywienia i co najważniejsze regeneracji.

W okresie ziomowym mamy zawsze najwieksze problemy skórne. Wiadomo, suche ciepłe powietrze, do którego przyczynia się ogrzewanie. Dlatego te kosmetyki pozwoliły nam łagodniej przejść przez ten suchy i swędzący problem.

Nasz Zestaw Healpsorin Baby od Hermz

W paczce otrzymaliśmy:

Produkt jest w wygodnym opakowaniu z praktyczną pompką, ułatwijącą szybką aplikację balsamu. Balsam o lekkim mało wyczuwalnym przyjemnym zapachu. Produkt o delikatnej luźnej konsystencji, który szybko się rozprowadza, a jeszcze szybciej wchłania. Pozostawia skórę miękką, nawilżoną i delikatną „jak pupa niemowlaka”. Skóra po tym produkcie jest gładka i aksamitna w dotyku. Daje uczucie nawilżenia i odżywienia skóry przez długi czas.

Konsystencja i wygląd przypominający oliwkę. Barwa żółta. Produkt bezzapachowy. Sprawnie i szybko się rozprowadza podczas kąpieli, pozostawiając skórę nawilżoną i nie przesuszoną po myciu. Łatwa aplikacja produktu dzięki pompce. Fajny produkt, który nie pozwala przesuszać skóry podczas kąpieli.

Szampon o konsystencji przeźroczystego lepkiego żelu i o lekkim prawie niewyczuwalnym zapachu. Łatwo się rozprowadza i się pieni. Wystawrczy niewielka ilość szamponu, by umyć włosy dziecka. Produkt nie szczypie dziecka w oczy. Po umyciu włosy są miękkie i lściące, łatwe do rozczesania. Poprawa wyglądu skóry, u nas zmniejszyły się zrogowacenia na skórze głowy u starszego synka.

Stosujemy ten olejek przed kąpielą, by nawilżyć skórę na głowie, tak by zmniejszyć powstałe zrogowacenia i nawilżyć skórę, co skutkuje zmiękczeniem skóry, a nawet zmniejszeniem i pozbyciem się zrogowaceń, problemów skórnych, czy ciemieniuchy. Produkt łatwy w aplikacji z wygodną pompką, co pozwala na szybką aplikację, jak i oszczędzeniu produktu, gdyż nabieramy tylko odpowiednią ilość. Takie rozwiązania z pomką bardzo nam pasują.

Bardzo nam odpowiadają wygodne opakowania produktów z pomką, co umożliwia wygodne stosowanie kosmetyków dla dzieci. Wszystkie testowane kosmetyki dla dzieci są delikatne, nie podrażniają skóry i co ważne nie są zapachowe i barwione. Fajne ciekawe opakowania z nadrukiem zwierzątek, co przyciąga dziecięcą uwagę i zachęca do zastosowania kosmetyku podczas kąpieli jak i po kąpieli. Są to zdecydowanie produkty godne uwagi i przetestowania. Te kosmetyki odnajdziecie na stronie www.hermzlabs.pl

 

Exit mobile version