miiimi.pl

Kryteria wyboru basenu z kulkami

Posted by

Kiedy kupić dziecku suchy basen?

Suchy basen stanowi doskonałą formę zabawy od najmłodszych lat. Wielu producentów podaje, że w basenie mogą bawić się dzieci powyżej 1 roku życia. My podpowiadamy, że z basenu mogą korzystać nawet młodsze maluchy. Suchy basen możecie kupić już w momencie, kiedy Wasze dziecko potrafi samodzielnie, stabilnie siedzieć. Zastanawiacie się jak szybko znudzi się ta forma zabawy? Otóż okazuje się, że w suchym basenie z kulkami świetnie bawią się nawet przedszkolaki. Kupując basen, możecie mieć pewność, że zapewniacie dziecku rozrywkę na kilka lat. Jeśli interesuje Cię taki zakup, warto sprawdzić Sklep Miii Mi – to uznany producent basenów z piłeczkami.

W jakich rozmiarach występują baseny? Nasza oferta

Suche baseny mają kształt okręgu o średnicy 90 cm oraz prostokąta o wymiarach 106 × 106 cm. Praktyka pokazuje, że dwa warianty wysokości basenu, a mianowicie 30 i 40 cm, zapewniają najwyższy komfort w trakcie zabawy. Basen można ustawić tak, aby idealnie współgrał z aranżacją pokoju dziecka. Oprócz wyboru kształtu i rozmiaru możecie także zdecydować o kolorystyce basenu. Znajdziecie baseny w kolorze białym, grafitowym, ciemnoszarym, błękitnym, różowym i miętowym. W zależności od wybranego modelu basenu różna jest także liczba wypełniających go piłeczek. Baseny dostępne w naszym sklepie mają od 200 do 300 kulek. Kulki występują w szerokiej gamie kolorów, które można wybrać podczas zamówienia.

Zalety basenu jest bezpieczny dla dziecka? 

Kupując jakiekolwiek zabawki dla dziecka, na pewno zwracacie uwagę na ich bezpieczeństwo. Proces produkcji basenów z kulkami uwzględnia zastosowanie nietoksycznych materiałów, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Pianka o grubości 6 cm, z której został wykonany basen, zapewnia stabilność całej konstrukcji. Jednocześnie jest miękka, co pozwala uniknąć przykrej kontuzji lub bolesnego uderzenia. Zdejmowany pokrowiec znacznie ułatwia utrzymanie basenu w idealnej czystości. Kolorowe piłeczki zostały wykonane z nietoksycznego tworzywa. Są przyjemne w dotyku, a jednocześnie odporne na zgniatanie. Dzięki temu macie pewność, że basen przetrwa dłużej niż jeden sezon. Po wyjęciu kulek dno basenu może pełnić funkcję maty dla dziecka.

W przypadku basenu z kulkami niezwykle istotna jest jego wysoka jakość i bezpieczeństwo produktu. Równie ważny jest także jego atrakcyjny wygląd zwracający uwagę dziecka i zachęcający je do zabawy, która to z kolei daje rodzicom możliwość prowadzenia nauki liczenia czy rozpoznawania i nazywania kształtów i kolorów. Kolorowe piłeczki wypełniające basen pobudzają zmysł wzroku dziecka. Ponadto w trakcie zabawy w basenie z kuleczkami dziecko może ćwiczyć równowagę, sprawność manualną, a także celność rzutów. Warto sprawić swojemu maluchowi taką przyjemność!

Wpis sponsorowany