Książka To jak szefie? Dominika Smoleń

Posted by

Książka To jak szefie? autorstwa Dominiki Smoleń

To jak szefie? jest to najnowsza książka Dominiki Smoleń, która miała nidawno swoją premierę, a dokładnie 18 sierpnia 2021 roku. Jest to pozycja wydawnictwa Waspos. Mogę napisać, iż znam twórczość Dominiki Smoleń. Podoba mi się bardzo jej lekkie pióro i styl w jakim pisze. Kilka jej książek przeczytałam, a recenzje można przeczytać u mnie na blogu, między innymi mam już za sobą książkę Leć, motylku!, Gangsterska gra, oraz Żar pocałunku wszystkie bardzo mi się podobały i bardzo je polecam moim czytelnikom bloga, jak i koleżankom.

To jak szefie? Kilka słów o książce

Zacznę od tego, że Dominika Smoleń pisze romanse, erotyki. To jak szefie? to romans z zabarwieniem erotycznym. Jest to taki lekki romans biurowy, który skradnie serce niejednej czytelniczki, jak również rozbudzi zmysły i skłoni do rozmyślania nad naszym życiem oraz nad tym, iż prawdziwą miłość można odnaleźć dosłownie wszędzie. Jest to tak historia obyczajowa z wątkiem miłosnym i zabarwieniem erotycznym, momentami nadająca wypieków na twarzy. To właśnie w tej lekturze poznajemy historię Zuzki i Tymoteusza, młodych ludzi po przejściach.

Zuzia jest po rozstaniu z chłopakiem, a Tymoteusza zostawiła dziewczyna Paulina, jego prawadziwa miłość. Zuza postanawia zmienić pracę ze względu na byłego chłopaka, który pracował z nią wcześniej w jednej firmie. Postanawia, że teraz nie wplącze się w żaden biurowy romans i stara się ze swoim szefem być na dystans i mieć poprane stosunki zawodowe, nie wchodząc w prywatne szczegóły. Szybko trafia jej się dobra oferta pracy, którą po dłuższym namyśle przyjmuje. Jej nowym szefem zostaje przystojny i młody, notariusz Tymoteusz. Mężczyzna chce zaprzyjaźnić się ze swoimi pracownikami, jak również z nową pracownicą Zuzanną. Zuza stara się być profesjonalistką i nie wdawać się w przyjaźnie szef -pracownik. Tymkowi imponuje zachowanie dziewczyny. Zuza uparcie tworzy własne granice, których nie może przekroczyć.

Dziewczyna ma przyjaciółkę Karolinę z którą spędza dużo czasu, a gdy natomiast Karolina choruje ona opiekuje się jej synem. Jak dzieczyna poradzi sobie z opieką nad dzieckiem, nową pracą, rozpadem związku, czy odnajdzie pradziwą miłość, która podniesie ją na duchu? Co właście łączy Zuzannę i Tymoteusza prócz wspólnej pracy? O tym wszystkim dowiecie się z książki To jak szefie?

Warto również zwrócić uwagę na piękna, a wręcz przepiękną okładkę, która kusi czytelnika by po nią sięgnąć. Pozycja licząca około 300 stron, a więc w sam raz na wolny weekend, by siąść z kubkiem kawy, czy też ulubionej herbaty i się zrelaksować przy dobrej i co ważne lekkiej i przyjemnej lekturze.

Podsumowując, książka bardzo mi się podobała i wspaniale mi się ją czytało tak lekko i przyjemnie, bez mniejszego wysiłku. Jest napisana lekką ręką, a czcionka jest duża i wyraźna, co znacznie ułatwia czytanie. Wszystko w tej lekturze łączy się w logiczną i spójną całość, a zarazem sprawia, że lekturę czyta się przyjemnie, gładko i szybko. Jeśli szukacie mało skomplikowanej historii miłosnej z zabarwieniem erotycznym, to ta pozycja spełni wasze oczekiwania. Jednak moim sktomnym zdaniem nie przebiła książki Gangsterska gra Dominiki Smoleń, która jest po prostu zajebista i warto ją bez wątpienia przeczytać.

Polecam wszystkie książki autorstwa Dominiki Smoleń. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się przeczytać kolejne jej książki również tą nową która ma niebawem się ukazać, a mianowicie mowa tu o książce pod tytułem Miłość pod okiem trenera, jak i inne pozycje, które ukazały się nieco wcześniej, między innymi Serce na sprzedaż, Zacznę od nowa i inne.

Za książkę dziękuję Dominice Smoleń oraz wydawnictwu Waspos.