Site icon Blog Mama

Książka To jak szefie? Dominika Smoleń

Książka To jak szefie? autorstwa Dominiki Smoleń

To jak szefie? jest to najnowsza książka Dominiki Smoleń, która miała nidawno swoją premierę, a dokładnie 18 sierpnia 2021 roku. Jest to pozycja wydawnictwa Waspos. Mogę napisać, iż znam twórczość Dominiki Smoleń. Podoba mi się bardzo jej lekkie pióro i styl w jakim pisze. Kilka jej książek przeczytałam, a recenzje można przeczytać u mnie na blogu, między innymi mam już za sobą książkę Leć, motylku!, Gangsterska gra, oraz Żar pocałunku wszystkie bardzo mi się podobały i bardzo je polecam moim czytelnikom bloga, jak i koleżankom.

To jak szefie? Kilka słów o książce

Zacznę od tego, że Dominika Smoleń pisze romanse, erotyki. To jak szefie? to romans z zabarwieniem erotycznym. Jest to taki lekki romans biurowy, który skradnie serce niejednej czytelniczki, jak również rozbudzi zmysły i skłoni do rozmyślania nad naszym życiem oraz nad tym, iż prawdziwą miłość można odnaleźć dosłownie wszędzie. Jest to tak historia obyczajowa z wątkiem miłosnym i zabarwieniem erotycznym, momentami nadająca wypieków na twarzy. To właśnie w tej lekturze poznajemy historię Zuzki i Tymoteusza, młodych ludzi po przejściach.

Zuzia jest po rozstaniu z chłopakiem, a Tymoteusza zostawiła dziewczyna Paulina, jego prawadziwa miłość. Zuza postanawia zmienić pracę ze względu na byłego chłopaka, który pracował z nią wcześniej w jednej firmie. Postanawia, że teraz nie wplącze się w żaden biurowy romans i stara się ze swoim szefem być na dystans i mieć poprane stosunki zawodowe, nie wchodząc w prywatne szczegóły. Szybko trafia jej się dobra oferta pracy, którą po dłuższym namyśle przyjmuje. Jej nowym szefem zostaje przystojny i młody, notariusz Tymoteusz. Mężczyzna chce zaprzyjaźnić się ze swoimi pracownikami, jak również z nową pracownicą Zuzanną. Zuza stara się być profesjonalistką i nie wdawać się w przyjaźnie szef -pracownik. Tymkowi imponuje zachowanie dziewczyny. Zuza uparcie tworzy własne granice, których nie może przekroczyć.

Dziewczyna ma przyjaciółkę Karolinę z którą spędza dużo czasu, a gdy natomiast Karolina choruje ona opiekuje się jej synem. Jak dzieczyna poradzi sobie z opieką nad dzieckiem, nową pracą, rozpadem związku, czy odnajdzie pradziwą miłość, która podniesie ją na duchu? Co właście łączy Zuzannę i Tymoteusza prócz wspólnej pracy? O tym wszystkim dowiecie się z książki To jak szefie?

Warto również zwrócić uwagę na piękna, a wręcz przepiękną okładkę, która kusi czytelnika by po nią sięgnąć. Pozycja licząca około 300 stron, a więc w sam raz na wolny weekend, by siąść z kubkiem kawy, czy też ulubionej herbaty i się zrelaksować przy dobrej i co ważne lekkiej i przyjemnej lekturze.

Podsumowując, książka bardzo mi się podobała i wspaniale mi się ją czytało tak lekko i przyjemnie, bez mniejszego wysiłku. Jest napisana lekką ręką, a czcionka jest duża i wyraźna, co znacznie ułatwia czytanie. Wszystko w tej lekturze łączy się w logiczną i spójną całość, a zarazem sprawia, że lekturę czyta się przyjemnie, gładko i szybko. Jeśli szukacie mało skomplikowanej historii miłosnej z zabarwieniem erotycznym, to ta pozycja spełni wasze oczekiwania. Jednak moim sktomnym zdaniem nie przebiła książki Gangsterska gra Dominiki Smoleń, która jest po prostu zajebista i warto ją bez wątpienia przeczytać.

Polecam wszystkie książki autorstwa Dominiki Smoleń. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się przeczytać kolejne jej książki również tą nową która ma niebawem się ukazać, a mianowicie mowa tu o książce pod tytułem Miłość pod okiem trenera, jak i inne pozycje, które ukazały się nieco wcześniej, między innymi Serce na sprzedaż, Zacznę od nowa i inne.

Za książkę dziękuję Dominice Smoleń oraz wydawnictwu Waspos.

Exit mobile version