Kubek niekapek 360° amerykańskiej firmy WOW Gear

Posted by

WOW KIDS kubek niekapek 360°

Od jakiegoś czasu mamy okazję testować kubek niekapek 360°. Jest to produkt amerykańskiej firmy WOW Gear. Kubek jest przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia. Kubek niekapek wyróżnia się tym, iż posiada innowacyjną krawędź umożliwiającą picie z kubka w każdym jej miejscu, (czyli do okoła), a nie tylko w wyznaczonym miejscu – np poprzez ustnik. Kubek został zaprojektowany tak, by dzieci miały większy komfort korzystania z niego. Taki sposób picia to idealna metoda na przygotowanie dziecka do korzystania z tradycyjnych kubków.

Testując ten kubek wiem, że nie jest to „kubek niekapek” tylko z nazwy, ponieważ niektóre, niby niekapki przeciekają po przechyleniu. W przypadku tego kubeczka nawet jeśli jedno z moich dzieciaczków trzyma go, że tak napiszę „do góry nogami” nic z niego nie wycieka. Pijąc z niego nie trzeba zbytnio się natrudzić by coś pociekło (sprawdzałam osobiście). 😉

Kubek ma silikonową uszczelkę i plastikową nakładkę, które nie przeciekają nawet podczas upuszczenia kubka przez dziecko. Jest idealny, ponieważ nic z niego nie wycieka bez potrzeby więc dziecko nie moczy swoich ubranek.

Kubek WOW ma także przykrywkę utrzymującą świeżość przechowywanego napoju. Pokrywka może być również wykorzystana jako podstawka dla kubka. Nie ma zbędnych przycisków i guzików, więc jest łatwy i bezpieczny w obsłudze. Jest lekki, więc utrzymają go małe rączki. 😉 Kubek można myć w zmywarce. Kubeczek WOW doskonale sprawdzi się w samochodzie, na wycieczce, spacerze, czy też u starszaków w szkole czy przedszkolu. Dobre w nim jest to, że nic nie dostanie się do środka i nic nie wyleje się na zewnątrz, także sprawdzi się właśnie idealnie na spacerze, gdy postawimy go na wózku. Z doświadczenia wiem, że gdy stawiam jakiś inny kubeczek w wyznaczonym miejscu na wózku, podczas spaceru rozlewa się z niego woda. A z tym, właśnie mam taki komfort, że nic się nie wyleje. 😉

Kubek WOW umożliwia proste i szybkie picie bez rozlewania. Łatwy montaż, demontaż oraz mycie. Przy silnym potrząśnięciu lub upadku mogą wylatywać pojedyncze krople płynu.

Prawdziwy kubek niekapek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego kubeczka, ponieważ spełnia swoje wszystkie funkcje, a do tego jest prawdziwym kubkiem niekapkiem, gdyż jak pisałam wyżej nic się z niego nie wylewa nawet po przechyleniu. Kubek praktyczny a do tego pięknie wygląda. Nie ma żadnych dziecinnych ozdób, więc mogą z niego korzystać nawet starsze dzieciaczki w szkole czy przedszkolu. Nasz kubeczek jest w pięknym żółtym kolorze, mogę napisać, że jest troszkę rażący po oczach taki bardzo żywy kolorek. Pojemność to 266 ml, więc sporo. Wysokość kubeczka z przykrywką to 12,5 cm. Nie zawiera PVC i BPA. Jest wykonany z plastiku i silikonu.

Kubeczek jest dostępny na stronie babyandtravel.pl .

Co sądzicie o kubeczkach niekapkach 360°?