Site icon Blog Mama

Mały pomocny gadżet.;-)

Mały pomocny gadżet.;-)

 

Jak pisałam we wcześniejszym wpisie dostałam do testów od MAMbaby.pl dwa kubeczki oraz zawieszkę do smoczka. Recenzję kubeczków możecie przeczytać tutaj. Dziś będzie kilka słów o zawieszce do smoczka. Jest to mały pomocny gadżet zarówno dla mamy jak i dziecka.

Każdy rodzic miał kiedyś taką sytuację, że dziecku zgubił się smoczek i to zawsze w najmniej odpowiednim momencie. Smoczek potrafi tak się ukryć, że szukamy go przez wiele minut a nawet godzin. Ja jednak wiem jak tej sytuacji zapobiec. Możesz kupić kilka sztuk smoczków lub/i zawieszkę do smoczka! Myślę, że taka zawieszka to świetne rozwiązanie dla gubiących się co rusz smoczków! 😉 Przypinasz smoczek do zawieszki i jesteś spokojna, bo wiesz, że już nie trzeba będzie urządzać kilkunastominutowych poszukiwań! Dzięki przypiętej zawieszce smoczek nie spada na ziemię i się nie brudzi. Do zawieszki można przypiąć również gryzaczka, by dziecko miało zawsze coś „na ząb”. 😉 Z taką zawieszką możemy zaoszczędzić sobie nerwów na nieustannych poszukiwaniach.

Zawieszka posiada duży klips, który ułatwia mocowanie nawet za pomocą jednej ręki. Smoczek mocujemy do zawieszki za pomocą tarczki na smoczku, umieszczając na nim przezroczysty pierścień, bądź też za uchwyt smoczka, przeplatając tasiemką i zapinając na rzep. Zawieszka posiada delikatną tasiemkę, a jej długość jest bezpieczna dla dziecka, ponieważ jest krótka. Zawieszka pasuje do wszystkich rodzajów smoczków, zabawek i gryzaków.

Zatrzask klipsa otwiera się poprzez przesunięcie suwaczka w kierunku tasiemki, a zamyka poprzez przesunięcie go w kierunku zaokrąglonego zakończenia. Przyznam się, że pierwszy raz spotkałam się z takim zapięciem w zawieszkach, wcześniej moje dzieci miały inne zawieszki z innymi klipsami. Klips mocujemy do ubranek dziecka. Zawieszkę łatwo można wyczyścić, wystarczy przemyć ją wodą a następnie osuszyć.

Nasza zawieszka jest ładna, w szarym kolorze i dobrze się prezentuje na ubranku, jest swego rodzaju ozdobą. Ma bardzo ładny motyw – małą owieczkę.  Jest stworzona dla małego mobilnego wielbiciela mody. Zawieszka i smoczek uspokajający to idealny współgrający duet, ponieważ gdy moje dziecko wyplunie smoczek, to wiem, że nie spadnie na brudną powierzchnię i w rezultacie się nie pobrudzi, tak więc z zawieszką mam zawsze gwarancję czystego smoczka. ;-)Zawieszka zawsze sprawdza się w czasie podróży i na spacerze, ponieważ wiem, gdzie znajduje się smoczek, bo zawsze jest przy moim dziecku. Te zawieszki są przeznaczone dla dzieci już od pierwszych dni życia.

Zapomnij o zgubionym smoczku, dzięki praktycznej zawieszce z klipsem od MAM!;-)

Exit mobile version