mieszkanie dywany dzieciece

Mieszkanie jest dla mnie bardzo ważne.

Posted by

Mieszkanie – co dla mnie oznacza.

W moim mieszkaniu przebywam większość dnia. Staram się bym mogła czuć się w nim dobrze a jego wygląd i wystrój odzwierciedlał moją osobowość. Staram się odpowiednio i rozważnie kształtować moje najbliższe otoczenie, tak by moje cztery ściany nie kojarzyły mi się tylko i wyłącznie z dużym budynkiem, schodami do pokonania oraz ścianami w których przebywam a przede wszystkim z moją kochaną rodziną, dobrą atmosferą, miłością i ciepłem. Podsumowując, moje mieszkanie musi być urządzone wygodnie i przede wszystkim przytulnie. Jak każda kobieta a w szczególności mama, dbam o to by moje mieszkanie było bezpieczne, czyste, miłe i biło od niego pozytywną energią oraz życiem. Miłe i przytulne mieszkanie oraz spokojna atmosfera w domu to sukces, zadowolenie i spełnienie całej rodziny. Gdy pomieszczenie jest przytulne wtedy łatwiej jest mi się zrelaksować, wypocząć oraz przygotować do dalszych domowych działań i obowiązków.

Nasza codzienność „na podłodze”.

Odkąd jestem mamą wszystko robię pod kątem dzieci. Obecnie to one są prawdziwą duszą mojego mieszkania, po części nadając jemu wygląd. 😉 Jak już pisałam mam dwójkę małych dzieciaczków, tak więc nasze życie sprowadza się do podłogi. Dosłownie! To właśnie na podłodze bawimy się, czytamy, oglądamy bajki, budujemy domki z klocków a czasem też jemy. Aby było miło spędzać dzień na podłodze postawiliśmy na wygodne dywany shaggy, które pięknie wyglądają, są bardzo przytulne, miłe w dotyku i bardzo ale to bardzo mięciutkie a przede wszystkim są niesamowicie puszyste. Dywany te cieszą się dużym zainteresowaniem.

Włókna dywanów shaggy.

Wyróżniają się dużą miękkością, przez co doskonale sprawdzą się w pokoju dzieci. Idę z duchem czasu, więc zazwyczaj dokonuję zakupów przez internet, ponieważ są szybkie, proste i tańsze. Nie od dziś wiadomo, że jak są dzieci to są też plamy i zabrudzenia, tak więc stawiam na tańsze dywany w przystępnych cenach. Kolorystyka dywanów w sklepie jest tak ogromna, więc cieszę się, że dywany są tanie. Dzięki temu mogę sobie pozwolić na moje kolorystyczne zachcianki. 😉 Uwielbiam kolory a dywany dziecięce są pełne kolorów a do tego wykonane z włókien syntetycznych lub naturalnych takich jak wełna, co pozytywnie wpływa na ich wytrzymałość i funkcjonalność. Dywany dziecięce zachwycają mnie żywymi i jasnymi kolorami, które pobudzają wyobraźnię i kreatywność dziecka. Na takich kolorowych i bajkowych dywanach przyjemniej się bawi i spędza się na nich czas.

Dywany w naszych pomieszczeniach spełniają wiele funkcji, nie tylko są bazą do wygodnych zabaw ale też pozwalają utrzymać we wnętrzach właściwy komfort cieplny, stanowią bardzo istotny element dekoracji jak i tłumią dźwięki, co w pokoju dzieci jest bardzo ważne. Chodzenie po dywanach jest swoistą „rehabilitacją” i odprężeniem dla moich zmęczonych stóp i kręgosłupa. Uwielbiam miłe i pełne ciepła wnętrza po których widać, że tętni w nich prawdziwe wesołe rodzinne życie.

A jak to jest u Was? Lubicie dywany na podłogach, czy stawiacie na minimalizm? 😉