Miłość za milion dolarów Katy Evans – recenzja

Posted by

Miłość za milion dolarów, autorstwa Katy Evans, Million Dollar Devil  (tom 1)

Miłość za milion dolarów, wydawnictwo kobiece z kategorii literatura obyczajowa, romans. Pozycja z serii niegrzeczne książki. Do przeczytania tej lektury skusiła mnie oczywiście okładka, jak i sam tytuł, który brzmi intrygująco i zachęca do przeczytania. Książkę zamówiłam w księgarni internetowej TaniaKsiążka.pl a znalazłam ją w zakładce Nowości. Okładka bardzo piękna i ładnie przentuje się na półce, ale oczywiście u mnie leżenie na pólce to nie główne przenzaczenie książek. Oczywiście zaraz po tym jak ją odebrałam z księgarni chciałam ją od razu przeczytać i tak też uczyniłam.

Lektura wciągnęła mnie już od pierwszych stron. Królowa romansów Katy Evans, wie jak utrzymać czytelnika w niepewności i ciekawości do samego końca książki. Miłość za milion dolarów to opowieść o kobiecie, która chciała przeistoczyć zwykłego faceta w mężczyznę idealnego. Warunek był jeden – nie mogła się w nim zakochać…

Elizabeth Bank, bo tak oczywiście nazywa się główna bohaterka książki, wychowała się w świecie mężczyzn. Przez całe życie musiała udowadniać, że jest godna przejęcia firmy po swoim ojcu. Musiała na każdym kroku pokazywać, iż jest pod każdym względem i w każdej chwili idealna. Nie ustając w walce o aprobatę ojca, stawia samej sobie bardzo wysoką poprzeczkę. Ma za zadanie wprowadzić na rynek nową linię garniturów w rodzinnej firmie. Musi to zrobić lepiej niż ktokolwiek bywało w historii firmy. Ale żeby to osiągnąć, musi zatrudnić odpowiedniego modela. Kogoś, kto uosabia wszystko to, co reprezentują sobą najwyższej jakości garnitury: klasę, elegancję, styl, nieskazitelność i pewność siebie.

Nie udaje jej się znaleźć idealnego mężczyzny, a szukała wśród powszechnie uznanych biznesmenów…  Pozostaje jej jedno wyjście: musi go sama stworzyć. Gdy spotyka w barze „U Tima” niepokornego Jamesa Rowana, wie, że ma on wszystko to, czego jej potrzeba. Ktoś musi to tylko wyciągnąć na światło dzienne. Za cenę miliona dolarów James zgadza się zostać mężczyzną idealnym. James jest YouTuberem i kręci filmiki z różnymi wyzwaniami. Jest niepokorny i daleko mu do ideału, jaki wyśniła sobie panna Elizabeth.

Czy po tym, jak Lizzy-Elizabeth sama stworzy mężczyznę ze swoich marzeń – będzie umiała mu się oprzeć? Lizzy wie doskonale, że James jest przystojny, ma idealną sylwetkę, a do tego uśmiech za milion dolarów.. w końcu mu tyle zapłaciła.

Lizzy jest bogata ma wszystko. James natomiast musi zarabiać na życie podejmując wyzwania i kręcąc filmy na youtube, by utrzymać siebie i młodszego brata. Czy on, facet bez grosza, jest godny miłości bogatej panny z dobrego domu? Czy z ich znajomości narodzi się prawdziwa miłość za milion dolarów?

Katy Evans wie, jak zaintrygować czytelniczki! Miłość za milion dolarów to opowieść o silnej kobiecie, która musi udowadniać swoją wartość w świecie pełnym mężczyzn. Co się stanie, gdy na jej drodze stanie ktoś wyjątkowy, ktoś, dzięki komu, pozna świat z innej strony. Czy uda jej się udowodnić ojcu, że jest godna odziedziczenia firmy? Czy jest zdolna porzucić marzenia o przejęciu firmy dla miłości? Oczywiście, o tym wszystkim dowiecie się z książki Miłość za milon dolarów.

Lektura bardzo mi się spodobała, choć nieco się ciągnęła i nie mogłam doczekać się zakończenia jak to wszystko się potoczy. Ta opowieść Miłość za milon dolarów pokazuje, że nie trzeba szukać idealnego mężczyzny jak ze snów, czy bajki, by przeżyć coś niesamowitego. Pokazuje, że miłość może być blisko, trzeba tylko zaakceptować drugą osobę i nie zmieniać jej na siłę. Wystarczy akceptacja osoby jaką jest. Kocham takie lekkie, wciągające książki, wywołujące różne emocje i wciągajace czytelnik w świat lektury .

Polecam książkę dla miłośniczek książek napisanych lekkim piórem. Czyta się ją szybko i bez wysiłku. W sam raz na chłodne wieczory pod ciepły kocyk.

Pozycja Miłość za milion dolarów liczy około 360 stron. Jest w miękkiej oprawie, z zakładkami po bokach okładki. Oryginalny tytuł książki to Million Dollar Devil. Data wydania 17-11-2021 a więc nowość wydawnicza.

Przy okazji polecam inne książki, które już miałam okazję przeczytać, zamówione równieŻ na stronie Taniaksiazka.pl między innymi Niebezpieczni mężczyźni, czy też Napraw Mnie, Anna Langner.