Mój fotozeszyt od Saal Digital Polska.

Posted by

Mój fotozeszyt od Saal Digital Polska.

 

Kilka dni temu otrzymałam moje kolejne zamówienie od Saal Digital Polska, za co bardzo dziękuję!;-)

I jest, doczekałam się moich zdjęć ze ślubu!!!  Mój fotozeszyt zaprojektowałam w specjalnej aplikacji, która jest bardzo czytelna i prosta w obsłudze. Jest tam ogromny wybór opcji i szablonów, które pozwalają dostosować zdjęcia do strony. Wybrałam produkt, jego parametry (m.in. rodzaj papieru, okładki, ilość stron), a następnie dopasowałam swoje zdjęcia do szablonów i stron oraz zamieściłam tekst na okładce. Można „gołym okiem” zobaczyć, że zarówno fotografia umieszczona na całej stronie jak i kilka zdjęć na jednej stronie wyglądają rewelacyjnie! Zamówienie przychodzi bardzo szybko, bo w zaledwie dwa- trzy dni, co jest dużym plusem, ponieważ nikt nie lubi długo czekać na swoje przesyłki. Za każdym razem kiedy zamawiałam mój produkt od Saal Digital, byłam pełna podziwu dla ekspresowej realizacji i niezwykle bezpiecznie zapakowanej przesyłki, chroniącej przed uszkodzeniami.

Biorąc zeszyt do rąk można zdecydowanie uznać ten produkt za rzecz wysokiej jakości i dokładnego wykończenia. Produkt bardzo mi się podoba, ponieważ nie ma możliwości, by strony uległy zagniataniu się, czy naturalnym uszkodzeniom powstającym podczas przeglądania i przewracania stron, ponieważ z zewnątrz zdjęcia są zabezpieczone mocną, grubą i sztywną foliową okładką. Do samej jakości wydruku nie mam zastrzeżeń, zdjęcia wyglądają równie pięknie, jak i na komputerze w wersji elektronicznej. Bałam się, że kolory na wydruku mogą różnić się od tych wirtualnych, lub mogą być mniej żywe – nic takiego, zdjęcia wyglądają pięknie i są nasycone pięknymi intensywnymi barwami! Zdjęcia prezentują się naprawdę świetnie, a sam produkt jest wykonany bardzo profesjonalnie. Taki kołozeszyt dobrze się ogląda i wygodnie przewraca kartki.

Z całego serduszka mogę polecić ten produkt. Jest wykonany profesjonalnie i solidnie, o wysokiej jakości druku. Po przeglądaniu zdjęć na stronach nie zostają odbite ślady palców, a przynajmniej ja ich nie widzę. To doskonały pomysł na prezent, lub przechowywanie zdjęć. Taki fotozeszyt w stosunku do fotoksiążki jest tańszy a zawiera więcej zdjęć, więc myślę, że warto się zastanowić co do wyboru produktu. Oczywiście przy fotoksiążce mamy lepszą i wytrzymalszą okładkę, niż w fotozeszycie, ale ilość zdjęć jaka się mieści w kołozeszyt za podobną cenę jest powalająca! ;-O

Ja osobiście lubię móc dotknąć moich zdjęć i wracać wspomnieniami do tych pięknych chwil, zwłaszcza jeśli jest to dzień mojego ślubu. Mój najpiękniejszy dzień w życiu, bo to właśnie od tego dnia wszystko się zaczęło… mam moje śliczne dzieciaczki;-)

Pomimo nieustannego postępu technologicznego i ciągłego udoskonalania cyfrowych lustrzanek, aparatów fotograficznych to jednak zdjęcia najlepiej wyglądają na papierze. O stworzeniu mojego albumu myślałam od dawna, ale zawsze coś stało na przeszkodzie… dzięki uprzejmości Saal Digital moje najpiękniejsze chwile mam uwiecznione!

W każdej chwili mogę zerknąć do środka mojego albumu i powspominać…

Z moimi zamówieniami od Saal Digital to nie koniec, to dopiero początek… 😉