foto_ksiazka

Moja Fotoksiążka z Saal Digital Polska!;-)

Posted by

Moja Fotoksiążka z Saal Digital Polska!;-)

Musisz to koniecznie przeczytać! 😉

Pewnego dnia zgłosiłam się do przetestowania fotoksiążki od Saal Digital Polska. Wiadomość zwrotna o zgłoszeniu przyszła bardzo szybko bo po kilku minutach. Po około dwóch dniach od wysłania zgłoszenia otrzymałam pozytywną wiadomość z kodem na fotoksiążkę. Byłam bardzo szczęśliwa i zaskoczona, że tak szybko i pozytywnie rozpatrzono moje zgłoszenie!

Z uśmiechem na twarzy zabrałam się do tworzenia mojej książki. Zdjęć mam bardzo dużo, ale wszystkie w wersji elektronicznej, zgrane, gdzieś w pamięci komputera albo na płytkach, a wiadomo, że najlepiej ogląda się zdjęcia na papierze. Zdjęć mam mnóstwo, ale zawsze brakowało czasu, lub miałam inne wydatki, więc wywołanie zdjęć odkładałam z miesiąca na miesiąc… Aż nadszedł ten dzień i dostałam niesamowitą niespodziankę i szansę od Saal Digital Polska! 😉 Dlaczego by nie skorzystać z takiej okazji!;-)

Zabrałam się do tworzenia!

Troszkę miałam obaw, czy poradzę sobie z wgrywaniem i dopasowywaniem zdjęć i czy każda strona będzie ze sobą współgrać. Myślałam, że tworzenie takiej książki jest czasochłonne, ale zajęło mi to jakieś kilka do kilkunastu minut. Wszystko poszło sprawnie i łatwo, dzięki programowi od Saal Digital Polska. Ten program do projektowania jest bardzo przejrzysty i zrozumiały. Moje tworzenie rozpoczęłam od wyboru rodzaju fotoksiążki, to jest, wielkości, ilości stron, rodzaju papieru i okładki. W programie mamy szeroki wybór różnych przykładowych tematycznych szablonów. Możemy również dobrać sobie rozplanowanie stron, jak i ilość zdjęć na stronie. Rozmiar, szerokość i ustawienie zdjęcia na poszczególnej stronie. Wszystko możemy dobrać według swoich potrzeb, zainteresowań i  upodobań.

Zainstalowany program jest łatwy w obsłudze. Ja poradziłam, to i Ty również sobie poradzisz!;-)

Po ukończeniu swojej twórczości nad książką, możemy łatwo przejść do płatności i przesłania do wydruku. Po złożeniu zamówienia, książka po kilku dniach była już u mnie w domu!;-)

Po otwarciu przesyłki byłam MEGA pozytywnie zaskoczona i cieszyłam się jak dziecko. Przecież to moje dzieło i sama ze wszystkim sobie poradziłam, sama stworzyłam sobie Moją fotoksiążkę… Książka wygląda fantastycznie! Aż musiałam się nią Wam pochwalić! Strony są dobrej jakości, grube, a papier błyszczący, dzięki czemu zdjęcia wyglądają ładniej, estetyczniej i nabierają piękniejszych barw!

Jedno zdjęcie umieściłam na dwóch stronach, później już po dokonaniu zamówienia byłam pełna obaw jak to będzie wyglądać, czy przypadkiem nie utnie mi w zgięciu kawałek zdjęcia, przez co będzie to niekorzystnie wyglądać.  Jednak wszystkie moje obawy zostały rozwiane, gdy ujrzałam moje dzieło! Zgięcie w niczym nie przeszkadzało, a zdjęcie wyglądało normalnie i pięknie tak jak pozostałe.

Zamówiliśmy książkę w wymiarze 19×19 co było dobrym wyborem, ponieważ taka książeczka wszędzie się zmieści, na każdą półkę. Fotoksiążka ma 26 stron, kartki i okładka są błyszczące.

Jestem bardzo zadowolona z otrzymanego produktu i z czystym sumieniem mogę polecić Saal Digital Polska.

Ja już mam swoją fotoksiążkę!

A Ty chcesz cieszyć się ze swojej fotoksiążki tak jak ja?!

Jeśli tak to możesz również ją mieć w Saal Digital trwają zniżki, lub zgłoś się do testów fotoksiążki tak jak ja!

http://www.saal-digital.pl/2017/camp00002047/ – testowanie fotoksiążki

http://www.saal-digital.pl/?utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_content=multiprodukt&utm_campaign=18131412201702  – aktualne zniżki