Moje codzienne wyzwania z ADIPOWER!

Posted by

Moje codzienne wyzwania z ADIPOWER!

 

Jakiś czas temu dostałam się do kampanii ADIPOWER na TRND. Jest to kampania skierowana do osób aktywnych, uprawiających sport, uczęszczających na siłownię, itp. I tu, w tym momencie przyznam się, że ja nie chodzę na siłownię i nie uprawiam żadnego sportu, natomiast jestem bardzo ale to bardzo aktywna w ciągu dnia ale też i w nocy. Jestem mamą 24 godziny na dobę i nie ma ani minuty, bym przesiedziała choć chwilę wygodnie, bez stresu, na kanapie przed telewizorem. Ciągle gdzieś muszę biegać za dziećmi w jedną i drugą stronę. Ileż to ja przez dzień wykonam skłonów i przysiadów, z podnoszeniem ciężarów też u mnie nie jest źle, daję radę! Codziennie podnoszę raz 10 kilogramów( Hubercik), raz 13 kilogramów (Piotruś)! – i to są bardzo słodkie ciężary! 😉

Wcześniej nie mogłam się zebrać do ćwiczeń, a to brakowało mi odpowiedniego stroju, wygodnego obuwia, to znów towarzystwa do ćwiczeń. Teraz mam wszystko: dres, obuwie, towarzysza!;-) – nawet dwóch..

 

Macierzyństwo to jest prawdziwy sport!;-)

Nieustająca gonitwa, tysiące skłonów i przysiadów, rzuty do kosza – z zabawkami, podnoszenie ciężarów, skakanie, rozciąganie, bieganie, itp. Nie ma dnia aby przy codziennych domowych obowiązkach się nie spocić… Codzienne obowiązki w połączeniu z opieką nad dziećmi dają mi tyle ruchu, że nie muszę się martwić o moją figurę. 😉

Ważna jest systematyczność, aktywność, a przede wszystkim ruch! A efekty widać „gołym” okiem.

Niezależnie jakie wyzwanie niesie mi kolejny dzień, dezodorant Adidas ADIPOWER daje radę!, To dzięki niemu czuje się świeżo i pachnąco przez cały pracowity i zabiegany dzień. Antyperspirant Adidas jest w niedużym i wygodnym opakowaniu, dzięki czemu mogę go zabierać wszędzie ze sobą, gdzie tylko chcę. Zapach jest bardzo przyjemny. Antyperspirant zapewnia mi ochronę na cały dzień!;-)

W zestawie otrzymałam męski i damski antyperspirant ADIPOWER. Męska wersja zapachu jest również bardzo przyjemna, a zapach utrzymuje się długo po zastosowaniu.