Na blogosferze Canpol babies do wygrania zestawy CUTE ANIMALS.

Posted by

Na blogosferze Canpol babies do wygrania zestawy CUTE ANIMALS.

Zgłosiłam BlogMama.pl do Blogosfery Canpol babies, z nadzieją na możliwość testowania produktów i organizowania konkursów dla czytelników mojego bloga.
Jestem pełna nadziei, iż już niebawem pojawi się konkurs z pięknym i praktycznym zestawem do wygrania od Blogosfery. Jeśli nie dostałabym się do organizacji konkursu to chciałabym bardzo dostać się do testowania produktów i dzielić się moją opinią z innymi mamami.

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do zgłaszania się do blogosfery Canpol Babies.

Jeśli jesteś blogującą mamą zgłoś się już dziś! Nie czekaj! Ilość zestawów CUTE ANIMALS dla maluszków jest ograniczona, ale i tak jest tego sporo, ponieważ wygrywa aż 20 osób!!! Wejdź tutaj i sprawdź! 😉

Zgłaszać się można do 30 kwietnia. Po 30 kwietnia zostanie wybranych 10 testerek oraz 10 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po 2 zestawy Cute Animals do swojego konkursu.

W zestawie znajduje się:

  • Kubek plastikowy „Cute Animals”

  • Kubek treningowy z silikonowym ustnikiem i uchwytami „Cute Animals”

  • Talerzyk plastikowy – „Cute Animals”

  • Miseczka plastikowa – „Cute Animals”

  • Sztućce plastikowe – „Cute Animals”

Plastikowy zestaw naczyń jest przeznaczony dla dzieci powyżej 1 roku życia i zawiera: talerzyk, miseczkę, kubeczeki i sztućce. Kolorowe nadruki zachęcą dziecko do jedzenia, a  zaokrąglone kształty sztućców nie podrażniają delikatnych dziąseł małego dziecka. Idealny do nauki samodzielnego jedzenia.

Takie nadruki zadowolą każde dziecko, moje dzieciaczki z pewnością będą zadowoleni z takiego ładnego zestawu z nadrukowanym pieskiem lub innym zwierzątkiem.;-)

Taki kolorowy i z pięknym nadrukiem zestaw stołowy z pewnością zachęci niejednego niejadka do jedzenia. 😉

Jeśli nie udałoby mi się dostać do testowanie produktów lub do organizacji konkursów to mam nadzieję, że któregoś dnia na pewno mi się uda! 😉

Zawsze początki są trudne tak jak i w macierzyństwie, dlatego nigdy się nie poddaję ! 😉

W poprzednim miesiącu mi się udało, więc próbuję swoich sił i w tym miesiącu. 😉

Z takiego praktycznego i ślicznego zestawu będzie zadowolone każde dziecko.

 

Zgłoś się już dziś! Nie czekaj!

POWODZENIA! 😉