kubek_personalizowny

Najlepsze pomysły prezentowe na Dzień Mamy.

Posted by

Dzień Mamy zbliża się W I E L K I M I  krokami a wraz z nim dylemat co takiego kupić w prezencie.

Jeśli masz taki kłopot to przychodzę Ci z małą pomocą. 😉 Już najwyższy czas pomyśleć o prezencie. Warto podarować mamie wszystko to co najlepsze w tym wyjątkowym dniu, przecież na to zasługuje. Od kiedy sama jestem mamą zaczynam doceniać pracę i starania mojej mamy, jakie włożyła w wychowanie mnie i szóstki mojego rodzeństwa. Mając wielodzietną rodzinę, wychowanie dzieci to duży wyczyn. Ja mam dwóch synków, ale czasem jestem tak zmęczona, że padam na twarz! Od czasu do czasu mam tylko takie marzenie by porządnie się wyspać, bądź dopić do końca ciepłą kawę. Niby takie przyziemne marzenia, dla niektórych banalne, ale przy małych dzieciach jakże trudne do wykonania. Zatem wiem, co mogłoby się sprawdzić jako idealny prezent dla mamy.

Kubek spersonalizowany.

Ja postawiłam na kubek z własnym osobistym tekstem. Mama pijąca z takiego kubka będzie wiedziała, że jest wyjątkowa, bo przecież jest mamą! Ja dla swojej mamy zamówiłam kubek z napisem ” Kubek mamy Bożenki” -„Nie ruszać”. Kubek wygląda uroczo i solidnie, a do tego jest niepowtarzalny, bo jedyny w swoim rodzaju. 😉 Mam nadzieję, że kawa z takiego kubka będzie lepiej smakować. Wybór kubków jest ogromny, wszystko zależy od naszego pomysłu i gustu.

 

Poduszka z nadrukiem.

Kolejnym praktycznym a zarazem przyjemnym i miękkim prezentem dla mamy jest osobista poduszka z inicjałem bądź nadrukiem. Każda mama, tak jak i ja, marzy by się po prostu wyspać. Na takiej poduszce sny będą przyjemniejsze, gdyż jest to prezent podarowany od serca. Chyba nie ma lepszego prezentu dla mamy niż piękny, głęboki i spokojny sen! 😉 Poduszka sprawdzi się podczas snu a także jako dekoracja kanapy czy sofy.

 

poszewka-na-poduszke-z-literka-od-imienia

Biżuteria spersonalizowana.

Świetnym prezentem może okazać się biżuteria, którą można zakładać i nosić na co dzień, tak by wskazywała na silną więź matki i córki. Na prezent możemy wybrać naszyjnik, bądź bransoletki. W ofercie sklepu jakamama.pl, którego właścicielką jest młoda mama Katarzyna, możemy zobaczyć piękne naszyjniki i bransoletki z napisami „jaka mama” -„taka córka”, takie napisy mają na celu podkreślenie wyjątkowej więzi mamy i córki. Myślę, że taka biżuteria przypadnie wszystkim do gustu, mi osobiście bardzo podoba się pomysł jak i wykonanie. 😉 Biżuteria zawsze sprawdza się jako pomysł na prezent.

 

naszyjnik-dla-mamy-i-corki-z-grawerem

Koszulka z nadrukiem.

Fajnym pomysłem prezentowym mogą okazać się również koszulki z nadrukiemKoszulki są dobre jakościowo, wiem bo sama sprawdziłam. ;-p Mój mąż oraz dzieciaczki posiadają owe koszulki ze sklepu jakamama.pl Koszulki wyglądają naprawdę świetnie! 😉 Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć jak się prezentują zapraszam do mojego wcześniejszego wpisu „Nasza rodzinna sesja zdjęciowa„.

 

koszulka-najlepsza-mama

Kubeczek, poduszka, koszulka, biżuteria, czekoladki lub kwiaty, wszystko może okazać się doskonałym prezentem! Najważniejsze by były podarowane od serca i z miłością. To TY najlepiej znasz swoją mamę i wiesz czego od Ciebie oczekuje! 😉

Jeśli przedstawione przeze mnie pomysły Cię zainteresowały, możesz sprawdzić ofertę sklepu, by poznać inne propozycje, które mogą przypaść do gustu mamie. Warto postawić na wyjątkowość, bo każda mama jest wyjątkowa. Podaruj coś szczerze od serca i pokaż, że kochasz, szanujesz, doceniasz i pamiętasz! 😉