naklejki imienne

Naklejki imienne idealne do przedszkola, szkoły i na co dzień

Posted by

Czas tak szybko leci, że czasem nie wiem jaki mamy dzień tygodnia. Wiadomo, praca, dom, dzieci… Tyle rzeczy na głowie, że można o czymś zapomnieć. Zgubić coś zadarza się każdemu, a co dopiero dziecku. Przecież niejednej osobie może przytrafić się zawieruszyć bluzy z przedszkola czy szkoły, bądź czapki czy też jakiegoś innego przedmiotu.

Nim się obejrzę a moje dziecko pójdzie do przedszkola. Ajj ten czas tak szybko leci. Dlatego ja już teraz zadbałam o to by niczego nie zapodziać i takim oto sposobem zamówiłam na stronie StickerKid imienne naklejki.

Takie etykiety mają na celu zapewnienie, by ulubione ubrania, zabawki i inne przedmioty wróciły całe po pełnym wrażeń dniu w szkole, przedszkolu czy na wyprawie, bądź na zbliżających się wakacjach. A my rodzice nie musimy już o nic się martwić i możemy skupić się na zabawie z dziećmi. Przecież pozostawione rzeczy w szkole z imienną naklejką mają większe prawdopodobieństwo, iż wrócą do swego właściciela. Do imiennych naklejek możemy dodać numer telefonu rodziców.

Moje naklejki nie posiadają numeru telefonu tylko same imiona dzieci, gdyż już wcześniej miałam i mam naklejki z numerem telefonu, ale one nie są tak ładne i kolorowe jak te załączone na zdjęciu.

Mamy do wyboru, między innymi nalepki takie jak:

  • do butów,
  • na odzież,
  • na książki i zeszyty,
  • na przybory szkolne,
  • naprasowanki na ubrania,
  • nalepki na metki długotrwałe i krótkotrwałe,

Jak wszyscy wiemy, każde dziecko uwielbia naklejanki , moje również! Moje dzieciaczki lubią naklejać je wszędzie, nawet na swoje ciało. 😉 Nasze naklejki są bardzo fajne, kolorowe, praktyczne a co najważniejsze wyglądają na bardzo wytrzymałe. Wykorzystaliśmy je do oznaczenia zabawek, bucików, koszulek, plecaków, pudełek które służą nam do zabierania jedzenia na spacer. Przyczepiliśmy również naklejki na przybory szkolne, jak kredki, ołówki.

naklejki imienne

A może u Was w domu jest przedszkolak, bądź uczeń szkoły podstawowej?! Jeśli tak, to na pewno takie naklejki się przydadzą! Wiadomo, że dzieci często mają podobne zabawki czy buciki, z takimi naklejkami unikniemy zamiany właściciela.

Takie nalepki do dobra droga do rozwiązania problemu wiecznie gubionych rzeczy! 🙂 Dzięki projektowaniu swoich naklejek możesz podarować radość dziecku, bo przecież to będą jego własne naklejki, które sam wybrał i zaprojektował.

Mam dla Was ZNIŻKĘ 10% na kod: BlogMama

Ważny do: 15/06/2019