reima

Nasz kombinezon od Reima.

Posted by

Nasz kombinezon od Reima.

Cześć kochani!;-)

Dziś przychodzę do Was z recenzją kombinezonu od Reima. Zimowy kombinezon wygrałam w kampanii Reima Test Patrol. Byłam bardzo zaskoczona, a zarazem szczęśliwa, że to ja i mój synek będziemy testować jeden z produktów od Reima. Zgłaszając się do testów mogłam sobie wybrać wzór oraz rozmiar. Rozmiar okazał się troszkę większy (wybrałam 98), nie spodziewałam się, że 98 będzie aż tak duży, mój synek ma 93 cm wzrostu. Oczywiście większy rozmiar nam nie przeszkadza, to nawet lepiej, może skorzystamy jeszcze z tego kombinezonu za rok.

Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej firmie. Dowiedziałam się o niej dopiero wtedy, gdy zobaczyłam akcję testowania produktów od Reima.

Otrzymaliśmy do testów dziecięcy kombinezon zimowy Reimatec Kuusamo.

Kombinezon wygląda ładnie, jest bardzo starannie wykonany. Kombinezon jest wodoodporny i wiatroszczelny. Moje dziecko po długich spacerach nie zmarzło i miało ochotę na dalszą zabawę. Kombinezon posiada materiał odporny na brud. Piotruś bawił się na placu zabaw, zjeżdzał ze zjeżdżalni, która wcześniej była usypana mokrym piaskiem, na szczęście wystarczyło tylko otrzepać brud i po wszystkim nie zostało ani śladu. Kombinezon posiada elastyczne mankiety, które nawet mogłam podwinąć, gdyż nasz kombinezon okazał się odrobinę większy. Fajnym elementem jest również regulacja w pasie. Mój Piotruś jest szczupłym chłopcem, więc taka regulacja to dobra sprawa. Dzięki niej moje dziecko nie wygląda grubo jak bałwanek. Jestem pozytywnie zaskoczona regulacją na zatrzaski, które są umieszczone na końcach nogawek, oraz silikonowymi paskami pod stopy. Taka regulacja oraz silikonowe paski zabezpieczają nogawki przed podciągnięciem się do góry, dzięki czemu dziecko nie ma gołych nóżek. Takie gadżety sprawdzają się zimą, gdy spadnie śnieg, gdyż śnieg nie dostanie się do butów i pod kombinezon. Oczywiście, jeśli paski są nam niepotrzebne jest możliwość ich odczepienia. Kaptur również jest odczepiany i posiada regulację na rzepy. Dodam, że kaptur jest duży i wejdzie pod niego nawet duża czapka z pomponem. Kombinezon posiada kieszenie na suwak, jedna z nich wewnątrz posiada specjalne zatrzaski do mocowania czujnika Reima GO. Oczywiście kombinezon posiada dużo elementów odblaskowych, które są bardzo widoczne, a jak wiadomo, zimą dzień jest krótki i szybko robi się ciemno, więc takie odblaski to super sprawa! Brawo Reima za pomysł! Model kombinezonu który my posiadamy jest dostępny w kilku kolorach, natomiast nasz jest w pięknym granatowym kolorze.

Cały kombinezon świetnie wygląda, jest estetyczny, a co najważniejsze funkcjonalny i nie krępuje ruchów dziecka.Zimą z kombinezonem Reima się nie nudzimy i każdy dzień aktywnie na świeżym powietrzu spędzimy! 😉

Świat zimą jest uroczy, gdy me dziecko dumnie w kombinezonie kroczy…

Nasza przygoda z Reima na testowaniu się nie kończy, ona nadal trwa..