sesja_rodzinna

Nasza rodzinna sesja zdjęciowa.

Posted by

Mamy wiosnę, a zatem jest coraz cieplej, wszystko dookoła jest już zielone, tak więc to doskonały czas aby wykorzystać taką piękną pogodę i wybrać się za miasto w plener na rodzinną sesję zdjęciową. Nasza sesja zdjęciowa odbyła się w lesie, ponieważ tam mamy piękny krajobraz, oraz widzimy piękną przyrodę budzącą się do życia. Wszystko zaczyna rozkwitać, robi się zielono.. a zieleń dodatkowo uspokaja, a jak wiadomo praca mamy odbywa się zawsze w stresujących warunkach, więc przyda się odrobina wytchnienia i spokoju 😉 W lesie czuć taką pozytywną wiosenną energię, aż od razu pojawia się uśmiech na twarzy i odchodzi zmęczenie.

Do takiej rodzinnej sesji oczywiście musieliśmy się troszkę przygotować, najpierw umówiliśmy się na konkretny dzień z fotografem, nakarmiliśmy dzieci i bardzo ładnie się ubraliśmy w podobne koszulki od sklepu jakamama.pl Koszulki są piękne, prawda? A na rodzinnej sesji wyglądają bardzo ładnie, wszyscy tworzą całość i jedność.;-) Taka rodzinna sesja zdjęciowa to coś wspaniałego, niepowtarzalnego i oczywiście jest to pamiątka na całe długie lata, więc należy się do niej odpowiednio przygotować. I tu z pomocą przychodzi Nam sklep jakamama.pl , który posiada piękne koszulki dla całej rodziny, dla zakochanych par, dla ojca i syna oraz dla mamy i córki. Sklep oferuje również różne akcesoria oraz biżuterię.

 

Jak widzimy na zdjęciach koszulki sprawdzają się rewelacyjnie. Pięknie się prezentują na moich kochanych przystojniakach oraz bardzo ładnie wyglądają na zdjęciach. Dzięki zdjęciom uwieczniliśmy piękne chwile, które szybko przemijają, a maluchy szybko rosną, więc za kilka lat będziemy mieć piękną pamiątkę i będzie co wspominać.

Moi chłopcy mają na sobie bawełniane koszulki z wyjątkowym i zabawnym napisem JAKI OJCIEC -TAKI SYN. Koszulki są bardzo dobre jakościowo i są miękkie i przyjemne w dotyku. Koszulki podkreślają więź między ojcem i synkami taką niepowtarzalną miłość rodzinną, bo tylko my wiemy co tak na prawdę znaczy określenie- JAKI OJCIEC – TAKI SYN. Ja wiem z autopsji, że to nie są puste słowa i tylko ładny nadruk na koszulce, a prawdziwe stwierdzenie, które się sprawdza w rzeczywistości. Koszulki świetnie się sprawdzają do noszenia na co dzień jak też na wyjątkowe okazje, bądź też na rodzinne sesje zdjęciowe jak to było w naszym przypadku. 😉

Rozpoczyna się miesiąc maj, tak więc to idealny czas na wyjątkowe rodzinne sesje zdjęciowe. A tej wyjątkowości i oryginalności dodadzą nam koszulki, które można dobrać pod swój gust i upodobania. Wybór koszulek jest ogromny więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja przeglądając ofertę sklepu z koszulkami byłam pozytywnie zaskoczona ich pomysłowością i wyglądem, że w taki sposób dwie różne osoby można połączyć w jedno za sprawą dwóch koszulek. 😉

 

Piękne zdjęcia wykonał fotograf Paweł Szamreta